توضیحات کاره

تخفیف 15 % به مناسبت شب یلدا

با ثبت سفارش تا 1 دی ماه 1397 از تخفیف 15% ما بهره مند شوید.

 

لطفا قبل از ارسال پیام یا درخواست پروژه متن زیر را تا انتها مطالعه نمایید. در غیر این صورت از پاسخگویی و همکاری با شما معذوریم

 

نمونه نرم افزارهای ساخته شده :

- نرم افزار آمارگیری دپارتمان آموزش زبان مجازی گلدن انگلیش

- نرم افزارهای اتوماسیون خودکار انواع دیوایس فانکشن های  ویندوز

- نرم افزار مدیریتی شرکتی برای شرکت های ، نگین خودرو ، ایده پرداز و  ...

- نرم افزار حسابداری برای شرکت نظام مهندسی تعاونی مسکن شهر کرد

- نرم افزار کلام امیرالمومنین نسخه 1.0.0 ، رتبه اول جشنواره دانشگاهی نرم افزار ، تهران  مرکزی 1396

- نرم افزار تجلی نور نسخه 1.0.0 ، رتبه سوم جشنواره دانشگاهی نرم افزار ، تهران مرکزی 1395

- انجام پروژه های برنامه نویسی متعدد آموزشی

 

-

برآورد هزینه،  تهیه چک لیست نرم افزار و مشاوره ساخت رایگان است.

توجه! انجام مباحث بالا به صورت رایگان به دلیل راحتی بیشتر شما کاربر گرامی در ثبت سفارشات نزد ما می باشد. لطفا برای وقت و احترام گذاشته شده ارزش بنهید و از اتلاف وقت افراد تیم خودداری نمایید.

 

 

 

موارد زیر پاسخ به برخی سوالات متداول و همچنین خط مشی کاری می باشد :

 

 1. سفارشات با اهدف زیر به هیچ عنوان پذیرفته نمی شوند :
  •  ساخت نرم افزار /بات / ربات :
   • مخرب ، جاسوس (استفاده از اطلاعات شخصی افراد به هر نحوی بدون اجازه خودشان)
   •  ارسال کننده پست ، کامنت ، محتوای وبلاگ ، محتوای فضای مجازی و هر گونه محتوای شناخته شده به عنوان اسپم
   • لاگینر ها ، کی لاگر ها
   •  کرک کننده ، هک کننده ، تقلب کننده به هر نحوی
   • درج کننده آگهی های تبلیغاتی در شبکه های اجتماعی و وب سایت های آگهی

 

2. تعیین شرایط نصب و اجرای نرم افزار ها اعم از ورژن ، ساختار و مشخصات ویندوزها ، بستر های سخت افزاری و نرم افزاری ... کاری تخصصی و نیازمند دانش این رشته است. لطفا هنگام سفارش از درج جملاتی از قبیل : در تمامی ویندوز ها اجرا شود ، با هر کامپیوتری کار کند ، نصب نداشته باشد و ... خودداری نمایید. تمام تلاش و هدف ما این است که نرم افزارها تا جایی که امکان دارد با اکثر نسخه های ویندوز سازگاری داشته و بستر های سخت افزاری خاصی مد نظر نباشد. عملکرد و ویژگی های درخواست شده تعیین کننده این موارد است.

 

3. به صورت کلی سعی می شود تا نرم افزار در مدت زمان اعلام شده توسط کاربر و یا نزدیک به آن ساخته شده و تحویل داده شود. با این حال  اعلام دقیق زمان تحویل ، توسط ما انجام می شود و برای درخواست ساخت ارسال شده نوعی غیرقابل تغییر است.

 

4. برآورد هزینه ساخت توسط ما بر اساس نوع ، عملکردها ، ویژگی ها و آپشن های نرم افزار درخواست شده و بر اساس مدت زمان ساخت محاسبه می شود. در صورت وجود تخفیفات اطلاع رسانی خواهد شد و هزینه نهایی اعلام می گردد. هزینه نهایی اعلام شده  غیرقابل تغییر می باشد.

 

5. از آنجا که زمان و هزینه شخصی در ساخت نرم افزارها گذاشته می شود ، یک دوم هزینه ساخت در صورت لغو سفارش توسط  درخواست کننده پس از پذیرش پروژه  به هر دلیلی و در هر زمانی  متعلق به سازنده می باشد.

 

6. نرم افزار ها تا 72 ساعت پس از تحویل  امکان تست توسط کاربر به جهت تنظیم مجدد بخش های نرم افزار ، به طوری که با متن قرارداد پروژه در خلاف نباشد ، وجود دارد. پس از این بازه زمانی امکان تغییرات ساختاری وجود نداشته و فقط پشتیبانی فنی نرم افزار ها انجام میگرد.

 

7. تمامی نرم افزارهای  به همراه فایل راهنمای فارسی و رایگان و با فرمت PDF ارائه می شوند. فایل راهنما برای اطلاع از پیش نیاز / هم نیاز های  نرم افزاری / سخت افزاری ، نحوه کار با نرم افزار و خطایابی ، و دیگر مطالب مرتبط با کار با نرم افزار مانند سوالات متداول (FAQ)  ارائه شده اند. لذا کاربران می بایست فایل راهنما را قبل از نصب وشروع به کار با نرم افزارها کامل مطالعه کرده و سپس اگر سوال یا اشکالی وجود داشت  تماس حاصل نمایند. در غیر این صورت از پاسخ گویی به کاربران معذوریم.

 

8. کاربران می بایست در درخواست خود نوع کاربری نرم افزار درخواست شده را مشخص بیان نمایند. در کل دو نوع سفارش ساخت وجود دارد :

 • نرم افزار شخصی (استفاده شخصی ، عدم پخش در فضا های مرتبط با نت)
 • نرم افزار تجاری ( پخش در بازار های نرم افزار ، ایجاد سیستم های لایسنس و فروش سطوح و ...)

نرم افزار های تجاری لزوما می بایست به رمزنگار مجهز شوند. هزینه رمزنگاردر صفحه کاره درج شده است. لطفا از ارسال درخواست ساخت نرم افزار تجاری بدون رمزنگار خودداری نمایید.

 

9. سیستم مدیریت اکانت (Account Management)  زمانی نیاز است که الزاما تنظیمات و یا محتوای تولید شده توسط یک کاربر به دیگر کاربران مرتبط نبوده و شخصی باشد. در غیر این صورت از درخواست این آپشن خودداری نمایید. هزینه سیستم مدیریت اکانت  در صفحه کاره درج شده است.

 

10. کاربرانی که  درخواست ساخت نرم افزارهایی را دارند  که به هر نحوی نیاز به اتصال به اینترنت جهت ارسال یا دریافت دیتا وجود داشته باشد مانند  سیستم ارسال پیامک ، سیستم فروش لایسنس و سطوح نرم افزار ، اتصال به سرور های مدیا و ... ، می بایست دارای دامنه و هاست ، یا حساب پیامکی (چنانچه سیستم ارسال پیامک مد نظر باشد)  بوده و مشخصات این موارد را در متن درخواست خود ذکر کنند. چنانچه امکان برقراری ارتباط با شرکت های ذکر شده و همچنین امکان کافی بودن  بستر دامنه و هاست اعلام شده  وجود داشته باشد اطلاع رسانی خواهد شد.

 

11. کاربران پس از ثبت سفارش می بایست تا زمان تحویل نرم افزار توسط پروفایل "انجام میدم" خود در دسترس باشند. چنانچه نیاز به هماهنگی و یا کسب اطلاعات بیشتر باشد با شما تماس گرفته خواهد شد. عدم دسترسی به کاربران باعث لغو پروژه خواهد شد.

 

12. در ثبت درخواست و پروژه مد نظر خود دقت کامل را لحاظ کنید. براورد هزینه و زمان بر اساس  تمامی ویژگی ها و عملکرد ها و توضیحات ذکر  شما در متن قرارداد پروژه محاسبه شده است. لذا حتی یک مورد کم تر یا اضافه تر از آنچه طی شده است به هیچ عنوان انجام نخواهد گرفت و تیم برنامه نویسی عهده دار نمی باشد.

 

13. در صورتی که کاربر به توضیحات فنی ، امنیتی کارشناسان یا توضیحات فنی و امنیتی سیستم های مجهز شونده مانند رمزنگارها بی توجه باشند ، هر گونه اشکال ،  عدم عملکرد درست و ضرر و زیان متوجه کاربر بوده و تیم برنامه نویسی عهده دار نمی باشد.

-

توجه! ساخت نرم افزار  گوشی های هوشمند (اندروید و ...) و ربات های تلگرام انجام نمی شود.

 

 

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

۱- نرم افزار به صورت بسته نصب (Setup) 

۲- فایل راهنما استفاده از نرم افزار (PDF) 

 

 

  مرور جزئیات و ثبت درخواست پروژه اختصاصی

  قیمت پایه  برای  هزینه پایه ساخت نرم افزار 7 روز 80,000 تومان
  تجهیز نرم افزار به رمزنگار ایده پرداز (امنیت محتوای فایل های خروجی)   +415,000 تومان
  طراحی اتوران (Autorun) جهت استفاده در CD نصب   +25,000 تومان
  افزودن مدیریت حساب های کاربری (accounts)   +180,000 تومان
  سایر خدمات اختصاصی (نیازمند بررسی)   توافقی
  ثبت سفارش برای این کاره فقط از طریق پروژه اختصاصی ممکن است.

  سایر کاربرانی که به این کاره علاقه داشتند، این کاره‌ها را نیز پسندیده‌اند :

  loading