توضیحات کاره

 

 پیشاپیش از توجه شما به قوانین این کاره  ،قبل از ارسال پیام ، بسیار سپاسگزاریم

 

نمونه نرم افزارهای ساخته و توسعه داده شده :

 • نرم افزار مدیریتی - شرکتی برای شرکت های نگین خودرو ، ایده پرداز.نت
 • تمامی نسخه های نرم افزار تخصصی درخت محصول (BOM) گروه تولیدی پارسا
 • نرم افزار حسابداری جامع شرکت نظام مهندسی تعاونی مسکن شهر کرد
 • نرم افزار آمارگیری حرفه ای دپارتمان آموزش زبان مجازی گلدن انگلیش
 • نرم افزارهای اتوماسیون فرآیندهای مرتبط با سیستم عامل ویندوز
 • ابزارهای محاسباتی تخصصی و حرفه ای نرم افزار Office Excel
 • توسعه آپشن های تخصصی گروه نرم افزار ایده پرداز .نت
  • آپشن DSSR (بک آپ هوشمند)
  • آپشن +access (افزایش سرعت دیتابیس های اکسس)
  • آپشن رمزنگاری تخصصی
 • نرم افزار مولتی مدیا :  کلام امیرالمومنین نسخه 1.0.0 ، رتبه اول جشنواره دانشگاهی نرم افزار ، تهران  مرکزی 1396
 • نرم افزار مولتی مدیا :  تجلی نور نسخه 1.0.0 ، رتبه سوم جشنواره دانشگاهی نرم افزار ، تهران مرکزی 1395
 • سیستم سرچ هوشمند (بهتر از پیام رسان های خارجی)، کاملا بومی سازی شده با سرعت بسیار بالا و امکان شخصی سازی حرفه ای
 • دیگر پروژه های ثبت شده به صورت شخصی که بنابر رعایت خط مشی کاری خود و  حق کاربران، از اشاره به نرم افزار های ساخته شده معذوریم.

 

برآورد هزینه +  تهیه چک لیست نرم افزار + مشاوره ساخت   رایگان   است

 

لطفا برای وقت و احترام گذاشته شده ارزش بنهید : رها کردن مکالمات بدون اطلاع (یا در انتظار گذاشتن افراد بیشتر از 72 ساعت) به منظور قرار دادن گروه در بلاتکلیفیست و هرگونه همکاری یا پشتیبانی آتی را منتفی خواهد کرد

 

 

موارد زیر خط مشی کاری سازنده می باشد و مشمول متن پروژه های ایجاد شده است.

(بی توجه به بند های زیر قبل از ثبت سفارش بر عهده کاربر می باشد)

1. سفارشات با اهدف زیر به هیچ عنوان پذیرفته نمی شوند :

 • ساخت نرم افزار /بات / ربات :
  • مخرب ، جاسوس (استفاده و دریافت اطلاعات شخصی افراد به هر نحوی بدون اجازه خودشان)
  • لاگینر ها ، کی لاگر ها، مانیتورینگ غیرمجاز
  • کرک کننده ، هک کننده ، تقلب کننده به هر نحوی
  • نرم افزار های ممبر گیری، افزایش بازدید و مدیریت پلتفرم های مجازی مانند اینستاگرام و تلگرام و...
  • نویسنده و ارسال کننده پست ، کامنت ، محتوای وبلاگ ، محتوای فضای مجازی ، هر گونه محتوای شناخته شده به عنوان اسپم
  • درج کننده آگهی های تبلیغاتی
  • مرتبط  با  نرم افزار یا بازی  های  شرطبندی ، قمار ، پیش بینی کننده
  • تکالیف درسی : پروژه ، امتحان ،  تمارین دانشگاهی یا آموزشی برنامه نویسی
  • مرتبط با بورس
  • نفوذ / هک  / تغییر و بهره برداری غیرمجاز از سورس های نرم افزاری تجاری
  • از بین بردن محدودیت های پلاگین ها، نرم افزار ها و خدمات تجاری
  • تقلب کننده در بازی های آنلاین

 

2. برآورد هزینه ساخت توسط سازنده بر اساس نوع ، عملکردها ، واسط کاربری ، ویژگی ها و آپشن های نرم افزار درخواست شده و بر اساس مدت زمان ساخت محاسبه می شود. در صورت وجود تخفیفات اطلاع رسانی خواهد شد و هزینه نهایی اعلام می گردد. هزینه نهایی اعلام شده  غیرقابل مذاکره می باشد (لطفا از اتلاف وقت و انرژیبرای کم کردن قیمت اعلام شده خودداری نمایید)

3. به صورت کلی سعی می شود تا نرم افزار در موعد اعلام شده توسط کاربر و یا نزدیک به آن (زودتر از موعد) ساخته شده و تحویل داده شود. با این حال  اعلام دقیق زمان تحویل ، توسط سازنده انجام می شود و غیرقابل مذاکره خواهد بود. همچنین پس از تحویل چنانچه نیاز به اصلاحات باشد، زمان مورد نیاز بسته به اصلاحات متغییر می باشد و پیش تر توسط سازنده اعلام می گردد.

4. از آنجا که زمان و هزینه شخصی در ساخت نرم افزارها گذاشته می شود ، یک دوم هزینه ساخت در صورت لغو سفارش توسط  درخواست کننده پس از پذیرش پروژه  به هر دلیلی و در هر زمانی  متعلق به سازنده می باشد.

5. نرم افزار ها تا 72 ساعت پس از تحویل (مهلت تست ارائه شده به خریدار توسط وب سایت انجام میدم)  امکان تست توسط کاربر به جهت تنظیم مجدد بخش های نرم افزار ، به طوری که با متن قرارداد پروژه در خلاف نباشد ، وجود دارد. پس از این بازه زمانی امکان تغییرات ساختاری وجود نخواهد داشت. همچنین موارد ظاهری (مانند آیکون ها، واسط کاربری و ...) چنانچه توسط کاربر در متن پروژه مشخص نشده باشد، به صورت سلیقه ای توسط سازنده اعمال شده و کاربر حق ندارد برای این موارد اصلاحات درخواست کند.

6. تمامی نرم افزارهای پایه (اولین نسخه هر پروژه) این سازنده به همراه فایل راهنمای فارسی و رایگان و با فرمت PDF ارائه می شوند ( چنانچه گروه سازنده نیاز بداند تا فیلم آموزشی تهیه شود ، فیلم آموزشی به جای PDF ارائه می شود).  فایل راهنما ممکن است شامل اطلاعاتی از پیش نیاز / هم نیاز های  نرم افزاری / سخت افزاری ، نحوه کار با نرم افزار و خطایابی ، و دیگر مطالب مرتبط با کار با نرم افزار مانند سوالات متداول (FAQ)  باشد. لذا کاربران می بایست فایل راهنما را قبل از نصب وشروع به کار با نرم افزارها کامل مطالعه کرده و سپس اگر سوال یا اشکالی وجود داشت  تماس حاصل نمایند. در غیر این صورت از پاسخ گویی به کاربران معذوریم.

7. تعیین شرایط نصب و اجرای نرم افزار ها اعم از ورژن ، ساختار و مشخصات ویندوزها ، بستر های سخت افزاری و نرم افزاری ... کاری تخصصی و نیازمند دانش این رشته است. لطفا هنگام سفارش از درج جملاتی از قبیل : در تمامی ویندوز ها اجرا شود ، با هر کامپیوتری کار کند ، نصب نداشته باشد و ... خودداری نمایید. تمام تلاش و هدف ما این است که نرم افزارها تا جایی که امکان دارد با نسخه های ویندوز اعلام شده در متن پروژه، سازگاری داشته و بستر های سخت افزاری خاصی مد نظر نباشد. عملکرد و ویژگی های درخواست شده تعیین کننده این موارد است. ویندوزهای XP,VISTA,7  از سال 1399 تحت تست این کاره نخواهد بود، لذا کارایی نرم افزار ها بر روی سیستم عامل های نامبرده  توسط تیم سازنده مورد بررسی و تضمین قرار نگرفته و بر عهده کاربر می باشد.

8. چنانچه لازم باشد ، بسته به نوع و مشخصات پروژه ، حداقل سیستم نرم افزاری و سخت افزاری مورد نیاز برای اجرا نرم افزار، در متن پروژه ذکر می شود. اما سازنده از شرایط سیستم کاربر و همین طور نصب بودن دیگر نرم افزارها که ممکن است اختلال در روند نصب یا اجرا نرم افزار ثبت شده به وجود آورند بی اطلاع است. لذا اگر شرایط سیستم کاربر مجب اختلال در روند نصب و کار نرم افزار تحت پروژه باشد، کاربر موظف است موجب اختلالات مذکور را از سیستم خود رفع نماید.

9. کاربران می بایست در درخواست خود نوع کاربری نرم افزار درخواست شده را مشخص بیان نمایند. در کل دو نوع سفارش ساخت وجود دارد :

 • نرم افزار شخصی (استفاده شخصی ، عدم پخش در فضا های مرتبط با نت)
 • نرم افزار تجاری ( پخش در بازار های نرم افزار ، ایجاد سیستم های لایسنس و فروش سطوح و ...)

10. نرم افزار های تجاری لزوما می بایست به رمزنگار مجهز شوند. هزینه رمزنگار در بخش افزودنی های صفحه کاره درج شده است. لطفا از ارسال درخواست ساخت نرم افزار تجاری بدون رمزنگار خودداری نمایید.

11. آپشن "مدیریت اکانت" زمانی نیاز است که الزاما تنظیمات و یا محتوای تولید شده توسط یک کاربر به دیگر کاربران مرتبط نبوده و شخصی باشد. در غیر این صورت از درخواست این آپشن خودداری نمایید. هزینه سیستم مدیریت اکانت  در صفحه کاره درج شده است.

12. کاربرانی که  درخواست ساخت نرم افزارهایی را دارند  که به هر نحوی نیاز به اتصال به اینترنت جهت ارسال یا دریافت دیتا وجود داشته باشد مانند  سیستم ارسال پیامک ، سیستم فروش لایسنس و سطوح نرم افزار ، اتصال به سرور های مدیا و ... ، می بایست دارای دامنه و هاست ، یا حساب پیامکی (چنانچه سیستم ارسال پیامک مد نظر باشد)  بوده و مشخصات این موارد را در متن درخواست خود ذکر کنند. چنانچه امکان برقراری ارتباط با شرکت های ذکر شده و همچنین امکان کافی بودن  بستر دامنه و هاست اعلام شده  وجود داشته باشد اطلاع رسانی خواهد شد.

13. کاربران پس از ثبت سفارش می بایست تا زمان تحویل نرم افزار توسط پروفایل "انجام میدم" خود در دسترس باشند. چنانچه نیاز به هماهنگی و یا کسب اطلاعات بیشتر باشد با شما تماس گرفته خواهد شد. عواقب عدم در دسترس بودن کاربران بر عهده خود کاربر می باشد.

14. پس از نگارش متن پروژه توسط سازنده و ارسال آن به کاربر، کاربر می بایست 100 درصد دقت خود را قبل از اقدام به ثبت و پرداخت هزینه، در مطالعه کامل متن پروژه لحاظ کند؛ متن پروژه، تنها معیار ساخت است و مهمترین بخش همکاری بین طرفین. لازم به ذکر است که پیام های ارسالی ، چه قبل چه بعد از ثبت پروژه، به هیچ عنوان مد نظر ساخت نبوده و اگر قرار است موردی رعایت شود می بایست قبل از ثبت، در متن پروژه ذکر شود.

15. چنانچه در حین ساخت تشخیص داده شود که در متن پروژه، موارد خواسته شده توسط کاربر با هم در تضاد می باشد و امکان انجام برخی موارد به دلیل تضاد های ممکن وجود ندارد، سازنده حق دارد تا با اطلاع رسانی این موارد به کاربر از انجام بخش های متضاد صرف نظر کند.

16. به دلیل ممکن بودن سوتفاهم در دریافت درخواست های کاربر، کاربر نمی بایست در درخواست های خود، ویژگی ها یا عملکرد نرم افزار های موجود در بازار را مثال بزند و درخواست خود را به دیگر برنامه های ساخته شده تشبیه کند (مانند : نرم افزاری می خواهم مشابه نرم افزار x باشد). هر درخواستی می بایست با توضیحات دقیق و واضح ، بدون تشبیه کردن به موارد موجود، اعلام شود.

17. در صورتی که کاربر به توضیحات فنی ، امنیتی کارشناسان یا توضیحات فنی و امنیتی سیستم های مجهز شونده مانند رمزنگارها بی توجه باشند ، هر گونه اشکال ،  عدم عملکرد درست و ضرر و زیان متوجه کاربر بوده و تیم برنامه نویسی عهده دار نمی باشد. در ضمن اگر سازنده اعلام کند که روش ساخت مد نظر کاربر، مورد تایید ایشان و استاندارهای مهندسی نبوده، هر گونه اشکال ،  عدم عملکرد درست و ضرر و زیان متوجه کاربر بوده و تیم برنامه نویسی عهده دار نمی باشد.

18. چنانچه نیاز باشد برای رفع ایرادات یا خطایابی احتمالی اقدام شود، سازنده ممکن است به موارد زیر نیاز داشته باشد که در این صورت، کاربر می بایست برای کمک به رفع مشکلات، موارد مذکور را به سازنده برساند. در غیر این صورت سازنده عهده دار نخواهد بود :

 • اطلاعات سخت افزاری سیستم مد نظر
 • اطلاعات نرم افزاری سیستم مد نظر شامل اطلاعات ویندوز نصب شده، مجموعه های آفیس ، وضعیت اتصال به اینترنت و مشخصات درایوی که نرم افزار تحت پروژه در آن نصب می شود.
 • تمامی فایل هایی که در پوشه نرم افزار تحت پروژه، ساخته می شود
 • تمامی فایل هایی که نرم افزار تحت پروژه، تولید می کند.

19. سازنده متعهد می شود که ایده، اطلاعات پروژه های شخصی و موارد ارسالی کاربران در بند قبل را، به افراد سوم شخص یا غیر به اشتراک نگذارد، مگر به دستور و با عوامل وب سایت "انجام میدم". قرار دادن تصاویری از محیط نرم افزار های ساخته شده (در صورتی که اطلاعات شخصی افراد مشخص نباشد) ، با عدم ذکر نام نرم افزار، توسط سازنده بلامانع است.

20. نام، نشان و وب سایت سازنده در صفحه اول  اصلی نرم افزار ها، در نوار افقی پایین نرم افزار ذکر خواهد شد و با درخواست برداشتن این موارد توسط کاربران موافقت نخواهد شد (از بهمن ماه 1398).

21. ارائه سورس کد برای هر پروژه نیازمند بررسی بوده و در صورت ارائه، هزینه جداگانه خواهد داشت.

 

در آپدیت نرم افزار های ساخته شده به یک نسخه بالاتر، فقط هزینه ویژگی های جدید محاسبه خواهد شد + هزینه ثابت و پایه برای هر بار آپدیت ( نصف قیمت کاره)

 

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

۱- فایل فشرده (zip) پسورد گذاری شده شامل :

 1. بسته (های) نصبی نرم افزار (EXE)
 2.  بسته به متن هر پروژه ، چنانچه ارائه راهنما ذکر شده باشد ، یکی از دو مورد زیر : 
 • راهنما نرم افزار (PDF)
 • فیلم آموزشی به صورت MP4 

پسورد فایل زیپ در صفحه سفارش، هنگام تحویل اطلاع رسانی می شود.

 

 

 

  مرور جزئیات و ثبت درخواست پروژه اختصاصی

  قیمت پایه  برای  تولید الزامات ثابت هر نرم افزار مثل نصب 14 روز 740,000 تومان
  واسط کاربری ساده (ترکیبی از رنک های سفید و خاکستری + فاقد آیکون ها)   +0 تومان
  سایر خدمات اختصاصی (نیازمند بررسی)   توافقی
  ثبت سفارش برای این کاره فقط از طریق پروژه اختصاصی ممکن است.

  سایر کاره های ™greyFORCE