توضیحات کاره

با سلام خدمت دوستان عزیز

من برای مدتی دیگه سایت طراحی نخواهم کرد و میخوام یه استراحت طولانی داشته باشم ولی کارفرماهای سایت هایی که ساختم اصرار داشتن که من پشتیبانی سایتشون رو برعهده بگیرم و به طور مداوم از سایت پشتیبانی کنم بنابراین این کاره رو ساختم تا بخواطر این موضوع دچار مشکل نشیم.

خوب ؛ میرسیم به کار هایی که من انجام میدم براتون :

1. تمامی افزونه ها و قالب هایی که من تو سایت سازی استفاده کردم نسخه اصلی بوده و احتیاج به آپدیت افزونه ها و قالب داره که من اینکارو انجام میدم.

2. بعد از ساخت سایت ممکنه در اثر آپدیت CMS و یا افزونه ها و قالب و یا در اثر تغییرات کارفرما (مدیر وبسایت) و یا اعضای یک سایت و یا ... بهم ریختگی ، باگ ، دان شدن سایت و یا ... اتفاق بیفته که من این اتفاقات رو کنترل و درست میکنم.

3. امکان داره طبق تغییرات نسخه CMS از بخش مدیریت سایت یسری بخش ها اضافه یا کم بشه که در این صورت من به شما راهنمایی میکنم که دقیقا باید چکار کنید و در صورت نیاز ویدئو آموزشی مخصوص برای کار شما و دقیقا با آدرس شما تهیه میکنم و واستون میفرستم.

4. ممکنه کارفرما از دکوراسیون سایت خسته بشه و بخواد رنگ بندی هدر و فوتر و یا حتی بدنه سایت و یا ... رو تغییر بده و یا بخواد منابع و ... رو تو سایت تغییر مان بده یا دست کم آدرسشونو عوض کنه. که باز در این صورت من باید اینکار رو به عهده بگیرم.

5. احتمال خیلی خیلی کمی وجود داره ه سایت هک بشه ولی در صورت هک شدن سایت پیگیری و بازردانی سایت توسط من انجام میشه.

6. ممکنه در وارد ردن مطالب جدید به وبسایت و یا تغییر اونا کارفرما دچار مشکل بشه و یا حتی سایت رو به طور کامل حذف کنه که باز این مورد هم جزو خدمات پشتیبانی من هست.

7. ممکنه سایت روند درستی تو جذب مخاطب نداشته باشه و بازدید کنده های زیادی نداشته باشه که در این صورت باز هم قابل پشتیبانیه

8. ممکنه تو روند کارکرد سایت و یا تغییرات و یا کسب کار خودتون به یه مشاور نیاز داشته باشید اینم جزو پشتیبانی منه.

9. ممکنه یسری فایل و مطلب داشته باشید که نمیدونید باید چطور و بر چه اثاثی دسته بندیش کنید و یا میخواید محصولات سایت رو بر اساس رنگ ، جنس ، سایز و ... مرطب و مدیریت کنید که در این صورت باز من میتونم بهتون راهنمایی کنم.

10. ممکنه نتونید تگ گذاری و یا ... رو تو سایتتون انجام بدید که در این صورت من میتونم کمکتون کنم.

تمامی این کار ها نسبت به مقدار هزینه شما و نسبت به در آمد شما و موقعیت و توان شما قابل تغییره و بابت هزینه اینکار هیچ قیمت ثابتی وجود نداره یعنی هزینش واسم مهم نیست واسه یکی کاملا رایگان این کار رو انجام میدم و واسه یکی بالای 150 هزار (هزینه اینکار بر اساس نوع سایت - موقعیت سایت در وب و توان پرداخت کننده متغییره )

ممکنه به علت های مختلف وظایف من هم تغییر کنه و شما میتونید خواسته هاتون رو با هزینه هاتون میزون کنید تا هم هزینه اضافی پرداخت نکنید و هم ب خواسته هاتون برسید.

خدمات بازدید سایت هم برای کارفرما ها انجام میدم :

1000 بازدید 3 تا صلوات

2000 بازدید 10 تا صلوات

3000 بازدید به بالا هم دیگه پولی میشه و باید درخواست پروژه اختصاصی بدید.

در صورت نیاز به فالوور اینستا یا ممبر تلگرام هم درخواست پروژه اختصاصی بدید. بیشتر از 100K تخفیف ویژه هم میدم.

 

در کل سعی میکنم همه قیمت ها رو رفاقتی باهاتون حساب کنم. خیالتون راحت اگه احتیاج دارید درخواست بدید بفکر پولش نباشید.

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

بسته به نیازتون و توضیحاتتون چیزایی که احتیاج دارید رو دریافت میکنید.

    مرور جزئیات و ثبت درخواست پروژه اختصاصی

    قیمت پایه  برای  آپدیت افزونه ها و قالب 30 روز 10,000 تومان
    سایر خدمات اختصاصی (نیازمند بررسی)   توافقی
    ثبت سفارش برای این کاره فقط از طریق پروژه اختصاصی ممکن است.

    سایر کاره های Amin Amini