توضیحات کاره

انتشار رپورتاژ آگهی در سایت های معتبر با دامین آتوریتی بالا به کسب و کارهای آنلاین کمک می کند تا بازدید کنندگان بیشتری را به سمت سایت خود جذب کنند. رپورتاژ آگهی بسیار اهمیت دارد.

رپورتاژ، یک متن تبلیغاتی تأثیرگذار و قوی است که بر اساس استراتژی های خاصی نوشته می شود. برای اینکه مشتری را تشویق به خرید کردن نمایید باید متنی را منتشر کنید که محصولات و خدمات شما را همه جانبه پوشش  می دهد. 

بر اساس اهمیت رقابت در دنیای اینترنت، و با دانستن اینکه رپورتاژ آگهی تا چه اندازه می تواند منجر به موفقیت کسب و کارهای اینترنتی شود، در این خدمت جدید فرصتی را فرآهم کرده ایم که بتوانید از این مزایا بهره مند شوید.

برای اطلاع بیشتر شما و سهولت درک خدمات انتشار رپورتاژ آگهی در منابع معتبر، فهرستی از خدماتی که ارائه می شود را به صورت زیر برای شما معرفی کرده ایم:

 1-درج یک نوبت آگهی برای معرفی یک محصول به همراه یک کپشن مناسب، هشتگ مناسب، درج اطلاعات تماس شرکت در پیج اینستاگرام کافه صنعت

2-درج محصول و اطلاعات شرکت در پیج اینستاگرام کافه محتوا

3-انتشار محتوای 1500 کلمه ای در وبسایت در بخش صنعت با کلمه کلیدی مرتبط

4-درج یک مقاله تخصصی 1000 کلمه ای در حوزه فعالیت شرکت در وبسایت مرجع صنعت ایران

5-انتشار اطلاعات و محصولات مندرج شرکت در لینکدین کافه محتوا

6-انتشار تبلیغات در وبلاگ کافه محتوا

 

قوانین ما چیست؟

1-نگارش متن رپورتاژ آگهی بر اساس اصول استاندارد تولید محتوا و تبلیغاتی متنی، سئو در محتوا و قوانین انتشار تبلیغ در سایت های اینترنتی انجام می گیرد.

2-برای هر رپورتاژ، لینک دهی مناسب انجام می شود و تصاویر باکیفیت و یونیک تهیه می شود.

3-انتشار رپورتاژ در منابعی انجام می شود که به سرعت ایندکس می شوند و مخاطبان زیادی با کسب و کار شما آشنا خواهند شد. با این روش آگهی شما دائمی در 6 منبع به روز و معتبر ثبت می شود.

4-سقف سفارش رپورتاژ نامحدود است و هر تعداد که لازم داشته باشید می توانید سفارش دهید. برای هر بار می توانید یک محصول یا یک خدمت را معرفی کنید.

5-قبل از ثبت سفارش می توانید از طریرق پنل با من گفتگو داشته باشید.

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

مشتری پس از خرید و ثبت سفارش، بر اساس مدت زمان انتشار رپورتاژ در سایت های مرجع، لینک انتشار آگهی متنی خود را دریافت می کند. 

انتشار رپورتاژ از 24 تا 72 ساعت طول می کشد. کسانی که تمایل دارند در تاریخ خاصی متن خود را منتشر کنند می توانند از 3 یا 4 روز قبل، درخواست خود را ارسال کنند.

  توضیح کارشناس تضمین کیفیت «انجام میدم» :

  لطفا توجه داشته باشید که بک لینک ها ممکن است در گذر زمان حذف گردند

  قبل از ثبت سفارش، لینک سایت های مقصد را از فریلنسر بپرسید

  انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

  برای انتشار رپورتاژ آگهی در 6 منبع معتبر   در 4 روز
  اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.