توضیحات کاره

راه اندازی یک وب سایت تنها بخش کوچکی از شروع یک کسب و کار هست و همونطور که هر کاری جهت رسیدن به نتیجه دلخواه نیاز به توسعه و دیده شدن داره، وب سایت شما هم برای رسیدن به نتیجه مطلوب نیاز به دیده شدن خواهد داشت.

اگر شما هزاران محصول در سایتتون قرار بدید، یا هزاران محتوا تولید کنید، اگر دیده نشید هیچ فایده ای نخواهد داشت.

ما به شما کمک میکنیم تا سریعتر و بهتر دیده بشید.

منظور از ترافیک سایت، همون بازدیدکننده هایی هستن که از محصولات و محتوای سایت شما دیدن می کنن. ولی شاید بپرسید چطور این اتفاق میافته و چه نفعی برای سایت دارن اگر تبدیل به مشتری نشن!؟

احتمالا در مورد رنک الکسا و داشتن ورودی از سمت گوگل چیزهایی شنیدین...

خب واقعیت امر اینه که اگر سایت شما رنک مناسبی در الکسا نداشته باشه، به این معنیه که در گوگل هم به خوبی دیده نخواهد شد. بنابراین یک رابطه مستقیم بین این دو هست. لذا کسب رتبه ی بهتر در الکسا، یعنی ایندکس شدن سریعتر  و بهتر مطالب و محصولات شما در گوگل و دیگر موتورهای جستجوگر، و در نتیجه بیشتر دیده شدن توسط کاربران و مشتریان...

ما چه کاری انجام میدیم؟

ما در تیم آزاد وب با تجربه ی 8 ساله در زمینه افزایش ترافیک، افزایش ورودی گوگل و سئو، کار شما رو در فاز متفاوت انجام میدیم. که شما مختار هستین هر دو فاز رو انتخاب کنید یا یکیش رو.

فاز اول:

ابتدا لینک های مورد نظر شما رو برای بازدید مستقیم در پنل افزایش ترافیک قرار میدیم، کلیه بازدیدها و ترافیک ورودی توسط افراد واقعی انجام میشه و شما میتونید انتخاب کنید که بازدید ها فقط از ایران صورت بگیره یا فقط از خارج و یا حتی از هر دو... 

منظور از بازدید مستقیم اینه که کاربر روی لینک مطلب یا سایت شما کلیک میکنه و بمدت 30 الی 100 ثانیه در سایت شما حضور خواهد داشت. تعیین کننده این مدت زمان شما هستید. بازدید مستقیم تأثیر بسیار زیادی روی رنک الکسا خواهد داشت.

فاز دوم:

این مرحله که برای افزایش ورودی از سمت گوگل و تقویت کلمه کلیدی صورت میگیره باعث میشه در مدت کوتاهی به صفحات اولیه گوگل دست پیدا کنید و جایگاه مناسبی رو برای سایتتون رقم بزنید. این روش زمانی قابل استفاده خواهد بود که لینک مورد نظر شما با کلمه کلیدی مورد نظرتون، حداقل در 10 صفحه اول گوگل وجود داشته باشه... 

در این حالت قطعه کدی رو جهت شناسایی کاربران وارد شده به سایتتون، باید در هدر سایت قرار بدید و از اونطرف ما لینک مورد نظر رو به همراه کلمه کلیدی در پنل ثبت میکنیم. کاربران ما، کلمه کلیدی شما رو جستجو میکنن و در نتایج گوگل پیداش میکنن، در نهایت با کلیک بر روی نتیجه مورد نظر وارد سایت شما میشن و طبق زمان تعیین شده که خودتون قبلا تعیین می کنید، در سایت منتظر میمونن و در نهایت با درج کد شناسایی به این بازدید خاتمه میدن. و به همین شکل روزانه به تعداد درخواستی شما ورودی شکل میگیره تا جایی که لینک مورد نظر به صفحات جلو کشیده شده و دیگه نیازی به ورودی دادن نخواهد بود. چون در این حالت توسط کاربران دیده خواهد شد.

تعرفه انجام موارد فوق با توجه به پارامترهای مختلف بسیار متغیر خواهد بود . بنابراین قبل از سفارش حتما از بخش پیام هماهنگ کنید که محاسبات لازم خدمتتون انجام بشه. 

چنانچه هر شبهه یا سوالی دارین میتونین با ما در میون بزارید با کمال میل پاسخگو خواهیم بود.

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

مقدار ترافیک خریداری شده

کد اعتبار سنجی جهت درج در هدر سایت

 

    مرور جزئیات و ثبت درخواست پروژه اختصاصی

    قیمت پایه  برای  500 بازدید ایرانی 30 ثانیه ای روزانه 1 روز 3,000 تومان
    30 ثانیه بیشتر برای هر بازدید   +1,000 تومان
    سایر خدمات اختصاصی (نیازمند بررسی)   توافقی
    ثبت سفارش برای این کاره فقط از طریق پروژه اختصاصی ممکن است.