توضیحات کاره

من میتونم به عنوان یک روانشناس پیام آور شادی ، نشاط ، آرامش و امید باشم ! هر جا که قفلی باشد حتما کلیدی هم هست ! باید به دنبال کلید حل آن مشکل باشی ! آیا از هزینه کردن برای مشاوره های ساعتی و طرح مشکلات یکی پس از دیگری خسته شده اید ؟!آیا حوصله خواندن کتاب ها و متون تخصصی روانشناسی را ندارید ؟ شما به یک راه حل جامع و کلی برای حل تمام مشکلات خود نیاز دارید شما به یک شاه کلید نیاز دارید ! درمجموعه ای  بی نظیر و گنجینه ای خلاصه شده از تمام تکنیک ها ورموز روان شناسی به زبان ساده و عامیانه با مثال هایی قابل فهم از داستانهایی واقعی ! کافی است به ما اعتماد کنید! هر چند شاه کلید تمام مشکلات بشریت وجود مبارک منجی مهربانمان حضرت صاحب الامر (ع) است چرا که چو صد آید نود هم پیش ماست!

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

این مجموعه خلاصه شده در فایل آموزشی ۱۹ صفحه ای  در قالب  word فقط در ازای پرداخت هزار تومان به شما تحویل داده خواهد شد یا به ایمیل شما ارسال میشود.

به عنوان نمونه شما با مشکلی روبرو هستید من به صورت کلی در این فایل تمام راهکارها را دسته بندی شده ارائه خواهم کرد مثلا به شما میگویم که راه حل های آن مشکل را چگونه لیست کنید و چگونه تشخیص دهید کدام راه حل معایب کمتر و مزایای بیشتری دارد تا آن راه حل را انتخاب کنید اما اگر باز هم خودتان به تنهایی نتوانستید از آن راه حل ها استفاده کنید میتوانید خلاصه ای از مشکلات خود را با نام مستعار به من  ایمیل کنید تا راه حل اختصاصی ویژه شما به صورت توافقی برایتان ارسال نمایم.آرزوی ما موفقیت و سلامتی شماست!
 

نوع محتواهای ارسالی: متنی (pdf یا word)،  

    انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

    فروشنده‌ی این کاره به مرخصی رفته است.

    سایر کاره های شهربانو حدادیان