توضیحات کاره

با سلام

بنده دانشجوی مقطع کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی هستم و علاوه بر گذراندن دوره های آموزشی، حداقل نیازها و مهارت های ترجمه متون جنرال را کسب کرده ام، و امیدوارم بتوانم با انجام ترجمه های شما، به بهترین نحوی که می توانم به شما کمک کنم. 

علاوه بر انجام ترجمه، می توانم فعالیت های جانبی ترجمه مانند تایپ کردن، تبدیل متن ترجمه شده به فرمت دلخواه شما (مانند ...,docx., pdf, jpg, zip) و هرگونه ویرایش متن مبدآ یا اضافه نمودن خدمات با ارزش افزوده را انجام دهم. 

قیمت هر صفحه ترجمه بسته به میزان دشواری متن و مسیر ترجمه (متن از چه زبان مبدئی به چه زبان مقصدی ترجمه می شود) متفاوت است، و باید نگاهی مختصر قبل از انجام پروسه ی ترجمه به متن بشود، با این حال، قیمت ترجمه از مسیر انگلیسی به فارسی برای هر صفحه (250 کلمه): 

از 10,000 تومان آغاز می شود،

و قیمت برای ترجمه از مسیر فارسی به انگلیسی برای هر صفحه (250 کلمه):

از 15,000 تومان آغاز می شود.

همانطور که پیشتر هم عرض شد باید قبل از ترجمه متن را بازبینی کنم و معمولا اگر کارفرمای محترم متقاضی باشد می توانم یک پاراگراف را از پیش ترجمه کرده و برایشان بفرستم تا کیفیت ترجمه برایشان روشن شود.

قیمت ها را نمی شکنم چون معتقدم با این کار هم به خودم و هم به صنف محترم مترجمین عزیز آسیب وارد می کنم، اما در انجام و تحویل به موقع کارها اهتمام تام می ورزم و نهایت سعی خود را برای ارائه بهترین کیفیت ترجمه ی متن شما انجام خواهم داد. 

با آرزوی موفقیت روزافزون شما

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

بعد از انجام فرآیند ترجمه، فایل ترجمه ی شما به فرمت دلخواه برایتان ارسال خواهد شد، که می تواند به عنوان مثال یک فایل ورد 5 صفحه ای یا فایل پی دی اف باشد، یا به صورت فایل فشرده ی zip در بیاید و یا به هر فرمت دلخواهی که موردنظر کارفرمای محترم باشد به ایشان تحویل داده شود. 

  • از زبان: انگلیسی
  • به زبان: فارسی
  • نوع ترجمه: عمومی

توضیح کارشناس تضمین کیفیت «انجام میدم» :

نمونه ای از ترجمه ی انجام شده توسط این کاربلد را از اینجا مشاهده و بررسی نمایید

انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

برای یک صفحه (250 کلمه)   در 7 روز
پیشنهاد می‌کنیم قبل از ثبت سفارش، جهت هماهنگی برای انجام کار به این فروشنده پیام دهید.
اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.