توضیحات کاره

برای ساخت یک آهنگ حرفه ای و پر بازده نیازمند طی کردن یک سری مراحل پیچیده و بسیار تخصصی هست تا اون احساسی که باید در شنونده ها ایجاد بشه.

من با تجربه زیادی که نزد بهترین ها داشتم خیلی خوب میتونم این مراحل رو اصولی و به بهترین شکل ممکن براتون از صفر تا 100 انجام بدم تا بهترینتون رو ارائه بدید به مارکت ایران و یا دنیا !

1. آهنگسازی و تنظیم

اولین مرحله از چرخه تولید یک اثر موسیقایی است و به جرات می‌توان گفت که هنری‌ترین بخش آن نیز می‌باشد.در استودیو وی ، آهنگسازی و تنظیم در انواع سبک‌های غربی (پاپ، راک، کلاسیک، الکترونیک و…) انجام می‌پذیرد و امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری با کیفیت به همراه دانش موسیقایی که برگرفته از سال‌ها تجربه تدریس و تولید می‌باشد حصول نتیجه مطلوب را تضمین می‌نماید. همچنین به دلیل فراهم بودن تمامی امکانات جهت ضبط با‌کیفیت، ضبط انواع سازها به صورت زنده نیز امکان‌پذیر است. لازم به ذکر است که مجموعه نسبتا کاملی از ترانه را در اختیار داریم که آماده واگذاری به هنرمندان گرامی می‌باشد. 

پس از دریافت شعر و صحبت‌های اولیه با شاعر و خواننده، پروژه آغاز می‌شود. آهنگ ساخته شده باید از نظر تونالیته با صدای خواننده همخوانی داشته و از نظر سبک آهنگسازی و تنظیم نیز مکمل صدای خواننده و همچنین حس شعر باشد.

+ مراحل انجام سفارش آهنگسازی و تنظیم :

 1. انتخاب شعر و تصمیم پیرامون سبک کلی کار
 2. عقد قرار داد و پرداخت 50 درصد مبلغ کل
 3. ساخت ماکت آهنگ و تایید سفارش دهنده
 4. ضبط وکال و پرداخت 50 درصد باقی‌مانده جهت انجام میکس و مسترینگ
 5. میکس و مسترینگ آهنگ و تحویل نهایی اثر

2. میکس و مسترینگ

در اینجا تمامی امکانات سخت‌افزاری، نرم‌افزاری، آکوستیکی و دانش فنی لازم جهت ضبط، میکس و ‌مسترینگ موسیقی گرد آمده است. امکان میکس و مسترینگ آنلاین نیز هم فراهم می‌باشد. توصیه من برای آن دسته از هنرمندانی که نگاه جدی به آثار خود دارند یک جمله است:

ضبط ، میکس و مسترینگ را جدی بگیرید

__

3. هزینه ها:

دست آخر نوبت به هزینه‌ها می‌رسد. طیف هزینه‌های آهنگسازی و تنظیم بسیار گسترده است از حدود صد هزار تومان تا چند ده میلیون تومان متغیر است. هزینه معقول قطعا جایی در میانه این طیف است. ارقام بسیار ارزان عموما به دلیل بی‌تجربه‌گی و عدم وجود علم کافی و یا نبود امکانات مناسب می‌باشد.

هزینه ساخت یک تک آهنگ در حد ماکت هایی که خدمتتون ارائه کردم از 3 میلیون تومان شروع میشوند تا به بالا بر اساس سازهای زنده و پیچیده بودن بافت موزیک و زمان و انرژی ای که صرف تولید اون قطعه میشه...

کلام آخر :

دوستانی که به دنبال کسب موفقیت در بازار موسیقی هستند باید توجه خاصی نسبت به انتخاب همکاران خود مبذول دارند. سبک‌های تقلیدی، ترانه‌های تکراری و قدم گذاشتن در مسیری که دیگران قبلا از آن عبور کرده‌اند، منتهی به موفقیت نخواهد شد. این نو‌آوری و خلاقیت و تفکر نو است که سبب تمایز کار هنری شما از دیگران و در نتیجه بیشتر دیده شدن آن می‌شود

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

پس از خرید یک آهنگ یا آلبوم از من , برای شما از طریق تلگرام فایل فرمت Wav رو خواهم فرستاد تا بتونید روی آن وکالتون رو ضبط کنید . ویا اگر مراحل ضبط در استودیوی خودم باشه , براتون فایل نهایی و مسترینگ شده رو با فرمت Mp3 خواهم فرستاد.
 

  انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

  برای 1 تک آهنگ   در 7 روز
  اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.

  سایر کاره های Vahid Ghobadi