توضیحات کاره

         کتاب پی دی اف (PDF) منحصر به فرد واستثنائی (کسب درآمد آنلاین از بازار تجارت جهانی ، مثل آب خوردن ) حاصل دوسال حضور عملی اینجانب در این بازار و ایجاد استراتژی شخصی و همچنین نقاط کلیدی ومهم این بازار ، گلچین شده از صدها کتاب ، مقاله ، سایت های مرتبط ، فایلهای صوتی وتصویری می باشد که با زبان بسیار ساده وقابل فهم برای همگان ، برای اولین بار تهیه وتدوین شده است . از مهمترین بخش این کتاب استراتژی شخصی خودم که با آن روش ، براحتی وفقط با نیم ساعت کار اینترنتی روزانه و با ساده ترین راه به سود دهی بالایی رسیده ام ، آموزش داده شده است . به همراه این کتاب دوفایل صوتی وتصویری نیز بمدت 3/5 گیگابایت بصورت رایگان ارائه می گردد. خدمات مشابه این مجموعه آموزشی حداقل بالای سیصدهزار تومان درفضای مجازی ایران بفروش می رسد، اما اینجانب به جهت کمک به همه افــراد وبهره مندی همه علاقه مندان به این مجموعه آموزشی ، آن را فقط 22 هزارتومان ارائه می دهم.

 

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

پس از خرید ، عزیزان می توانند یک فایل (PDF) یکصدو پنجاه وپنج صفحه ای به همراه دو سری فایل رایگان صوتی وتصویری آموزشی بسیـــار فوق العاده با 3/5 گیگا بایت  دریافت نمایند.
 

نوع محتواهای ارسالی: ویدئو،  متنی (pdf یا word)،  
حجم کل محتوای ارسالی: گیگابایت 3/72

    انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

    با توجه به زمان آخرین فعالیت فروشنده، پیشنهاد می‌کنیم قبل از ثبت سفارش به ایشان پیام دهید و از پاسخگویی ایشان مطمئن شوید.

    سایر کاربرانی که به این کاره علاقه داشتند، این کاره‌ها را نیز پسندیده‌اند :

    loading