توضیحات کاره

شما متن مورد نظرتونو برای من میفرستین و من در اسرع وقت اونو برای شما میخونم و با فرمتی که میخواین براتون ارسال میکنم . اگه ویدیویی که قراره متن روش خونده بشه رو هم برام بفرستین که عالی میشه ! اما حالا مزایای کار کردن با من  و ویژگی خاص من چیه ؟ من با این که پسرم صدای زنانه دارم ! بهش میگن صدای کنتر تنور که صدای بسیار نادریه . من استودیو شخصی دارم یعنی مثل خیلی از گوینده ها از شما هزینه استودیو نمیگیرم ! و در عین حال کارا رو با میکروفون حرفه ای موجود در استودیوم ضبط میکنم . به لطف کلاسای فن بیان و گویندگی که با پیشکسوت های این عرصه مثل چنگیز جلیلوند گذروندم . فن بیان قوی دارم و کار شما حرفه ای خواهد بود ! خب بیاین یکمم راجب قیمتا صحبت کنیم

هر دقیقه نریشن که من میخونم 40 هزار تومن آب میخوره .البته اگه سفارش شما کتاب صوتی باشه میتونیم گپ بزنیم و توافقی حساب کنیم . 

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

من به شما 3تا  فایل صوتی تحویل میدم که لحن های مختلف و درواقع خوانش های مختلف از متنیه که سفارش دادین . فرمت فایل رو هم خود شما مشخص میکنین . اگه بسپرین به من . mp3 بهتون تحویل میدم :) راستی فایلی که تحویل میگیرین ادیت شدس و لازم نیست شما کاری روش انجام بدین .

  • جنسیت صدا: خانم

توضیح کارشناس تضمین کیفیت «انجام میدم» :

نمونه ای از گویندگی انجام شده توسط این کاربلد را از اینجا دانلود و بررسی نمایید

انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

برای 1 دقیقه نریشن خوانی   در 2 روز
اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.

سایر کاره های وفا باقری