توضیحات کاره

بیشتر از 14 سال تجربه کار حرفه‌ای و افتخار همکاری با شناخته شده‌ترین نامها و برندهای معتبر ایرانی و غیرایرانی، بهانه‌ای شده تا عشق بیشتری برای ارائه خدمت کوچکی به شما هموطنهای عزیزم داشته باشم.

باعث افتخارم هستش که با جایگزین کردن «لوگو یا نام» و «نوشته» مورد نظر شما، ویدئوی بالا رو ویژه برای شما بسازم.

 

✅ فقط کافیست «نام» یا «تصویر لوگو» رو به همراه «نوشته» مورد نظرتون برای نمایش در زیر لوگو، ارسال بفرمایید تا در ویدئوی بالا جایگزین بشه.

✅ همونطور که در ویدئو ملاحظه میکنید، محتوای متن، بلند نیست. پس توصیه میشه حداکثر دو شماره تماس، یا یک شماره تماس و یک آدرس سایت، یا محتوایی در این حدود ارسال بفرمایید.

✅ نیاز هست که لوگوی شما بدون زمینه (زمینه نامرئی) باشه. (مانند نسخه PNG ترنسپرنت یا نسخه با فرمت‌های منحنی یا ...)

 در صورتی که لوگوی شما، دارای زمینه رنگی (زمینه سفید یا ...) هست، در بخش افزودنی‌ها، «حذف زمینه لوگو» رو انتخاب بفرمایید تا زمینه لوگوی شما حذف بشه.

 در صورت انتخاب «حذف زمینه لوگو» در نظر داشته باشین که لوگوی ارسالی، باید بسته به نوع طراحی لوگوی شما، از کیفیت مناسبی برخوردار باشه. حداقل ابعاد عموماً 1000×1000 پیکسل است).

⇦ در صورتی که لوگوی شما دارای زمینه باشد و افزودنی با عنوان «حذف زمینه لوگو» را انتخاب نکنید، لوگوی شما بدون تغییر و با زمینه رنگی (سفید یا ...) در ویدئو جایگزین خواهد شد.

✅ در صورتی که مایلید موسیقی یا صدای گفتار یا هر فایل صوتی مورد نظر شما، با موسیقی فعلی ویدئو جایگزین بشه، میتونید در بخش افزودنی‌ها، «جایگزینی موسیقی» رو انتخاب بفرمایید.

✅ ویدئوی شما، با کیفیت «HD» خدمت شما تحویل میشه. در صورتی که مایلید کیفیت «Full HD» به جای کیفیت «HD» به شما تحویل بشه، میتونید افزودنی با عنوان «جایگزینی کیفیت اِچ‌دی با فول‌اِچ‌دی» را انتخاب بفرمایید.

✅ زمان اعلام شده «حداکثر زمان» هستش! نگران نباشید :)

✅ باز هم اگه تردید داشتید یا نیاز به شناخت بیشتری داشتین، میتونین توضیح مختصری که در پروفایل خودم نوشتم مطالعه بفرمایید. شاید تردیدتون برطرف شد :)

 

همکاری فقط بهانست. هدف خدمت هست اگر لایق باشم..

زندگیتون زیبا و پر از عشق :)

 

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

ویدویی که در بالای همین صفحه قرار داده شده (به مدت 14 ثانیه) با نام یا لوگو، به همراه اطلاعات نوشتاری مورد نظر شما (بر اساس توضیحات بالا) با کیفیت HD (یا کیفیت Full HD بنا به انتخاب افزودنی مورد نظر) و یا با موسیقی یا فایل صوتی مورد نظر شما (بنا به انتخاب افزودنی مورد نظر) به شما تحویل خواهد شد :)

  • قراردادن موسیقی بک‌گراند: انجام می‌شود
  • قراردادن صدای راوی: انجام می‌شود - ضبط صدا برعهده‌ی مشتری

انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

سفارش گیری این کاره متوقف شده است.

سایر کاربرانی که به این کاره علاقه داشتند، این کاره‌ها را نیز پسندیده‌اند :

loading