توضیحات کاره

فروش ویژه 20 بک لینک فوق العاده قدرتمند و حرفه ای از وبسایت های رسمی خارجی با دامین اتوریتی بالای 90 با کمترین تعرفه

! بک لینک بر اساس کلمات کلیدی دلخواه شما !

درباره تاثیر بک لینک های این کاره باید بگوییم که یکی از بهترین روش ها برای آمدن در صفحه اول بر اساس کلمات کلیدی خود می باشد. شما می توانید با خرید این بک لینک ها که کاملا از جانب گوگل معتبر و تاثیرگذار هست سئوی خارجی سایت خود را به نهایت قدرت خود برسانید و به راحتی قله های موفقیت را طی کنید.

شما نوشتید { صفحه اول گوگل تضمینی } چه تضمینی وجود دارد و آیا واقعا با خرید این کاره می توان صفحه اول گوگل آمد؟

دوستان عزیز درباره تاثیر این بک لینک ها باید بگوییم که وقتی نتیجه دهد شما شگفت زده خواهید شد اما با یک بار خرید نمی توانید روی برخی از کلمات کلیدی خود در صفحه اول قرار بگیرید. برای نتیجه گرفتن باید اگر وبسایت وبلاگی یا خبری دارید برای هر صفحه و هر مقاله ی خود این کاره را سفارش دهید ، اگر فروشگاه اینترنتی دارید باید برای هر محصول این کاره را سفارش دهید و اگر خدماتی ارائه می دهید باید برای هر صفحه از سایت خود سفارش دهید.

توجه داشته باشید برای گرفتن نتیجه سعی کنید بک لینک ها را فقط برای صفحه اول سایت خود سفارش ندهید این یک قاعده کلی هست در امر سئو و لینک سازی که حتما باید رعایت کنید.

زمان تقریبی نتیجه گیری برای این کاره حدودا 20 روز پس از سفارش می باشد که میتوانید آن را به راحتی در رتبه کلمات کلیدی خود مشاهده نمایید.

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

ارائه گزارش دقیق از بک لینک های ساخته شده شامل لینک تمامی بک لینک ها

    توضیح کارشناس تضمین کیفیت «انجام میدم» :

    بعضی از بک لینک ها با لینک دادن آدرس سایت و به صورت نوفالو ثبت می شود

    انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

    صف سفارشات این کاره پر است.

    سایر کاره های رعد کلیک