توضیحات کاره

دانشجو اینترنشنال پرتال تحلیلی- علمی،  برای شروع در 13 شاخه عمومی و تخصصی با عناوین موضوعی مختلف و مجموعه ای متنوع در حوزه های مختلف از جمله اجتماعی، سبک زندگی، بین الملل، علمی، تکنولوژی، ویدیو، فرهنگ و هنر، صنعت و تجارت و … ورودی روزانه 10هزار نفر و بازدید هر پست بالای دوهزار بازدید.

رپرتاژ آگهی در معنای لغت و سواد رسانه‌ای در اصل رپرتاژ، تبلیغ یک کالا یا خدمت در اثنای ارائه شرح و گزارش یک برنامه است یا به عبارت دیگر یک عنوان برنامه‌ای یا یک گزارش را کامل در جهت تبلیغ ایجاد کنیم در حالی که موضوع و نوع طرح آن غیر از این نشان دهد. این رپورتاژ رپرتاژ آگهی نامیده می‌شود و تا جایی پیش رفت که برخی از دولت ها بر این آمدند که قوانینی را وضع نمایند تا در رسانه ها صریح مشخص گردد محتوایی که ارائه می گردد تبلیغ است.

 

من میتونم برای شما در این سایت رپرتاژ و تبلیغ ثبت بکنم. برای درک قدرت این سایت میتونید از طریق گوگل: دانشجو اینترنشنال رو سرچ بفرمایید.

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

شما می توانید در هر رپورتاژ 4لینک فالو به یک دامنه (فقط یک سایت) داشته باشید.

رپورتاژ شما در 12 ساعت اول انتشار در صفحه اصلی سایت درج شده و نمایش داده خواهد شد و بعد از 12 ساعت به صفحات آرشیو انتقال میابد و حذف نخواهد شد.

از نظر مدت زمان ماندگاری آن در سایت محدودیتی در مورد آن وجود ندارد و رپورتاژ از سایت حذف نخواهد شد تا ارزش و امتیاز لینک‌های داخل رپورتاژ همیشه برای سایت شما باقی بماند

  توضیح کارشناس تضمین کیفیت «انجام میدم» :

  لطفا توجه داشته باشید که بک لینک ها ممکن است در گذر زمان حذف گردند

  انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

  نوشتن رپرتاژ 2000 کلمه +1 روز +80,000 تومان
  برای ثبت رپرتاژ در سایت دانشجو اینترنشنال   در 1 روز
  اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.