توضیحات کاره

کتاب علم ثروتمند شدن آگاهی های جدیدی نسبت به زندگی به شما می دهد به طوری که دیدگاه شما نسبت به زندگی تغییر می کند و بنابراین موثرتر در زندگی عمل می‌کنید و از آن لذت می‌برید. خواندن این کتاب و برداشتن قسمت های مهم و کاربردی این کتاب زمان زیادی می برد. من برای شما این کار را انجام داده ام. 

کتاب صوتی کلید کاربردی قانون جذب، نیز برنامه های کاربردی به شما می دهد که با انجام دقیق این برنامه ها بعد از مدتی کیفیت زندگی شما بسیار بالا می رود. اهداف و رویاهای خود را دقیق مشخص می کنید، برنامه ی کاربردی برای رسیدن به اهداف را به شما می دهد. گوش دادن به همه این کتاب صوتی و نوشتن قسمت‌های کاربردی و مهم آن زمان زیادی می‌برد.

من این دو کتاب را به همراه کتاب بیندیشید و ثرتمند شوید و چندین سمینار دیگر از اساتید موفقیت را در 40 صفحه تحت عنوان " برنامه قطعی موفقیت و کسب ثروت" برایتان خلاصه کردم. با صرف زمان بسیار کم می توانید به محتوای کامل این کتاب ها و سمینارها با سرعت دست یابید و به اهداف خود با سرعت خیلی بالا برسید.

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

بعد از ثبت سفارش، یک فایل pdf 40 صفحه ای را تحویل می‌گیرید.

نوع محتواهای ارسالی: متنی (pdf یا word)،  
حجم کل محتوای ارسالی: 1.215 کیلوبایت

    انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

    با توجه به زمان آخرین فعالیت فروشنده، پیشنهاد می‌کنیم قبل از ثبت سفارش به ایشان پیام دهید و از پاسخگویی ایشان مطمئن شوید.