توضیحات کاره

تغییر شخصیت و رفتار و برنامه ریزی مجدد ذهن با فایل های سابلیمینال

 فایل های سابلیمینال یا پیام های پنهان ، تاکیدات و عبارات مثبتی است که درون یک فایل موسیقی پنهان شده است. اگر خواهان تغییر و تحول در خود هستید حتما از پیامهای پنهان استفاده کنید پس برای اطلاعات بیشتر درباره این فایلها پیشنهاد می کنیم این پست را بخوانید :

https://baztabebavar.ir/whait-is-subliminal-message

سابلیمینال مسیج ها یا پیام های پنهان عموما فایل های صوتی  یا تصویری هستند که از ترکیب علم  آهنگسازی و موسیقیایی و روانشناسی تخصصی در جهت برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه ساخته می شوند.پیام های پنهان با قرار گرفتن در سطحی که توسط ضمیر خودآگاه قابل تشخیص نیست خود را به ضمیر ناخودآگاه می رساند و شروع به تغییرات در ضیمر ناخودآگاه می کند..ضمیر خودآگاه چون درگیر تجزیه و تحلیل صدای موسیقی است در نتیجه نمی داند که زیر این صداها پیامهایی پنهان هستند و  پیام های پنهان از این عدم تشخیص استفاده کرده و در ضمیر ناخوداگاه می شیند.

کافیست روزانه این فایلها را در رایانه یا گوشی خود پخش کنید . پیشنهاد ما استفاده از هدفون یا هندزفری است  در این فایل سعی شده است با درگیر کردن دو نیم کره مغز به بهترین شیوه ضمیر خودآگاه را دور زد و پیام ها و تاکیدات را مستقیما وارد ضمیر ناخودآگاه کرد. بهترین زمان برای گوش دادن به این فایل شب هنگام خواب و صبح هنگام بیداری است . حال این سوال پیش می آید که ” من همیشه حین گوش دادن به فایلها خوابم می برد آیا تاثیری دارد؟ ” در جواب باید بگوییم با تحقیقاتی که ما انجام داده ایم درصد اثر گذاری این فایلها حین خواب بیشتر از بیداریست یعنی هنگام خواب که عملا ضمیرخوداگاه فعالیت خود را متوقف می کند بهترین زمان برای اثرگذاری می باشد.حال که با پیام های پنهان آشنایی پیدا کردید ،ما عبارات تاکیدی مثبت مد نظر شما را درون فایل موسیقی پنهان کرده و در اختیار شما قرار خواهیم داد.

هرگونه مشکل یا سوالی در رابطه با این فایلها برای تغییر شخصیت و رفتار، دارید حتما با ما در میان بگذارید

 

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

یک فایل موسیقی که عبارات تاکیدی و تلقینات مثبت درون آنها پنهان شده است.

    انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

    اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.