توضیحات کاره

گوگل آنالیتیکس (Google Analytics) ابزاری برای تحلیل و آنالیز سایت است که گوگل به رایگان در اختیار وبسمتران قرار داده و می‌تواند اطلاعات بسیار کاملی را دربارۀ ترافیک ورودی، رفتار کاربران در سایت، نرخ تبدیل و کلی اطلاعات و گزارشات سودمند را در اختیار مدیران وب‌سایت‌ قرار دهد. اطلاعاتی که می‌تواند نقش بسیار مهمی را در بهینه‌سازی یک وب‌سایت و پیشرفت آن ایفا کند.افزایش ترافیک سایت موجب می شود به طور تدریجی به صدر جستجوهای موتور گوگل نزدیکتر شوید و میزان محبوبیت بیشتر از دیدگاه گوگل به دست آورید. در عین حال جذب مشتری و تعداد بازدیدکنندگان بیشتر بر روی سئو و بهینه سازی وب سایت شما تاثیر بسیار فوق العاده ای خواهد داشت.

مزیت کار ما قابلیت افزایش ورودی گوگل با استفاده از نرم افزار افزایش بازدید سایت و ربتا های کاملا هوشمند است و به صورت کاملا تست شده در گوگل آنالیتیک نیز قابل استناد است که یکی از ویژگی های خاص و حرفه ای است

 1. تعیین تعداد بازدید و مدت زمان هر بازدید / 
 2. تعیین بازدید از زیر صفحه ها
 3. امکان تعیین کشور بازدید کننده
 4. بازدید ها در ساعات مختلف قابل انجام است
 5. امکان اتخاب مرورگر دلخواه ( انتخاب پلتفرم دلخواه )
 6. امکان انتخاب ورودی از موتورهای جستجو همچون گوگل و یاهو
 7. امکان تعیین کلمه جستجو شده در موتور جستجوی گوگل و درصد ورودی ها از هر کلمه کلیدی 
 8. بازدید از هر توع لینک کامل ( لینک کوتاه پیشنهاد نمیشه . لینک فیسبوک، تویتر، لینکدین و کلیه لینک های صفحات اجتماعی و بازدید ارجاعی (Referral) )

قیمت :

۱۰۰۰ بازدید/ بازدید کشور ایران / مدت زمان انجام 5 روز / ۵۰ ثانیه ماندگاری / مرورگر دلخواه / 

چند نکته قبل از سفارش

1- به دلیل افزایش پهنای باند سرور و هاست مناسب برای سایت خود تهیه نمایید چون با استفاده از ربات بازدید شما مشابه سایت های بازدید بالا نیاز به میزبانی و پهنای باند مناسب خواهد داشت.

2- افزایش بازدید و ترافیک از سایت شما با قابلیت تنظیم مدت زمان حضور کاربر بازدید کننده از لینک و یا سایت قابل انجام است

3-  امکان بازدید سفارشی از کشور های خاصی با دریافت مبالغ بالاتر و زمان بیشتر وجود دارد م

4- ارسال 300 بازدید به صورت رایگان بر اساس پارامترهای دلخواه وجود خواهد داشت که جهت دریافت از طریق سوال از فروشنده اقدام کنید

5- پارامتر های مختلفی از حمله زمان بازدید از صفحه وجود داره و شما میتونید بگید هر کاربر از چه تعداد از صفحه های سایت  چند ثانیه بازدید داشته باشه.هر بازدید از 60 تا 300 ثانیه قابل انجام خواهد بود .(هر چه کاربران از صفحات بیشتری از سایت شما دیدن کنند باعث نزدیک شدن بانس ریت سایت شما به صفر و در نتیجه بهبود بسیار زیاد رتبه ی سایت شما در الکسا خواهد شد)

6- امکان بک لینک و افزایش بازدید از سایت همراه با بک لینک در این تنظیم تمام شرایط این نوع  بازدید مانند بازدید مستقیم از سایت هست اما تفاوت آن این است که میتوانید مشخص کنید بازدید کننده ها قبل از ورود به سایت شما از چه سایتی دیدن کرده باشند و برای خود بک لینک ایجاد کنید (قابل مشاهده در آمار گیرهای مختلف از جمله گوگل آنالیتیکس)

 

قیم

 

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

لطفا از برقراری ارتباط سایت خود با گوگل آنالیتیکس اطمینان پیدا کنید. و تضمین ما نیز انجام صحیح بازدید ها با توجه به آمار های این سایت گوگل میباشد و به دلیل الگوریتم های گوگل و الکسا که هر روزه در حال تغیر هستند تضمینی برای الکسا و گوگل ارائه نمیشود .

تاثیر این روش در یک بازه 7 تا 14 روزه قابل مشاهده است اما روزانه نیز در گوگل آنالیتیکس قابل استناد است. 

  مرور جزئیات و ثبت درخواست پروژه اختصاصی

  قیمت پایه  برای  1000بغزدید ۵۰ثانیه ای ایران 5 روز 35,000 تومان
  سایر خدمات اختصاصی (نیازمند بررسی)   توافقی
  ثبت سفارش برای این کاره فقط از طریق پروژه اختصاصی ممکن است.