توضیحات کاره

انتخاب یک زبان برنامه نویسی مناسب به مراتب از یادگیری خود زبان فرایندی با اهمیت تر و پیچیده تر است و بسیاری از افراد حرفه ای قبل از شروع هر کاری پیرامون چگونگی شروع و انتخاب مسیر درست زمان زیادی را صرف می کنند که با توجه به اهمیت موضوع کار عاقلانه ایست و بعدا نتیجه و بهره آن را خواهند برد.

زبان های برنامه نویسی زیادی برای هر پلت فرمی وجود دارد که در ابتدای راه باید با بررسی مسائل مختلف مناسب ترین آن ها برای یادگیری انتخاب شود که در این انتخاب می توانید به من اعتماد کنید. چرا؟

از سال 88 تا کنون زبان های برنامه نویسی زیادی را بررسی و مقالات متعددی به منظور انتخاب روش ها و زبان های برنامه نویسی در زمینه ویندوز، وب و موبایل را مطالعه نموده و تا کنون نیز با توجه به پروژه های انجام شده و کسب تجربه لازم از انتخاب زبان هایی که برگزیده ام مسرورم.

همچنین با توجه به این نکته که در رشته ای غیر از برنامه نویسی تحصیل کرده ام(مهندسی عمران) پس می توانم راهنمایی های خوبی به شما ارائه کنم.

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

پس از سفارش کاره می توانید از مشاوره های من پیرامون فعالیت خود و انتخاب روش مناسب و زبان برنامه نویسی مورد نیاز با توجه به نیازهای خود آگاهی پیدا کنید.

    انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

    مشاوره برای چند پلتفرم +1 روز +3,000 تومان
    اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.

    سایر کاربرانی که به این کاره علاقه داشتند، این کاره‌ها را نیز پسندیده‌اند :

    loading