توضیحات کاره

امروزه هر شخص در دنیای حرفه ای و یا تحصیلی خود نیازمند مستنداتی است که گویای پیشینه و سوابق موفق وی باشد. در مراجعات متعدد ما به بنگاه های کاریابی، شرکت های حرفه ای و یا دانشگاه های ملی و بین المللی اولین و مهمترین مستندی که گویای سوابق حرفه ای و مرتبط ماست رزومه و یا CVمیباشد.
بسیاری از اوقات ما به این فکر میکنیم که تاکنون فعالیت چشمگیر و یا سابقه چندان زیاد و مرتبطی نداریم تا در رزومه خود آنرا وارد و برجسته کنیم، اما غالبا این تفکر اشتباه است چرا که ما در طول عمر خود تجربیات بسیاری بدست اورده ایم که تنها نمیدانیم چگونه و با چه عنوانی آنها را جلوه دهیم.
از طرفی مشغله روزمره این روزها باعث شده که برای انجام این کار حساس و تعیین کننده وقت کافی نداشته باشیم.
من با تجربه چند ساله حضور خود در خارج از کشور و همچنین سابقه تحصیلی و کاری خود میتوانم برای شما با استفاده از واقعیت ها، تجارب و پیشینه خود شما، رزومه و یا CV کاملا حرفه ای، تاثیر گذار و همچنین کارامدی به زبان های انگلیسی و فارسی برای شما خلق کنم که به خوبی معرف شما برای شرکت ها و دانشگاه های ملی و بین المللی باشد.

قیمت پایه برای ایجاد یک رزومه تک صفحه ای به زبان انگلیسی میباشد که طی دو الی سه روز ایجاد میگردد.
شما همچنین برای وارد کردن اطلاعات بیشتر در رزومه خود در صفحات بیشتر و همچنین برای ایجاد رزومه متناظر فارسی و نیز برای ایجاد فوری(چند ساعته)رزومه خود میتوانید از طریق همین پنل با ایجاد پروژه اختصاصی رزومه ویژه خود را داشته باشید.

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

دوست محترم من شما پس از ثبت سفارش یک فایل word و یک فایل pdf از رزومه یا cv خود پس از مدت مقرر دریافت خواهید کرد.

    انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

    برای یک رزومه انگلیسی تک صفحه ای   در 3 روز
    اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.