توضیحات کاره

با گسترش استفاده ار پلتفرم های آزمون آنلاین  وبسایت آموزشی خود را به این ابزار حرفه ای مجهز کنید و یا اگر هنوز اقدامی جهت هوشمند سازی موسسه و مرکز آموزشی خود نداشته اید همین الان از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

پلتفرم آزمون آنلاین بر روی سیستم مدیریت محتوا وردپرس با پنل حرفه ای فارسی قابل پیاده سازی و اجرا میباشد. از جمله امکانات این پلتفرم میتوان موارد ذیل را اشاره کرد:

 

 1.  تعریف سه سطح دسترسی : استاد، سرگروه (پشتیبان آموزشی)، دانش آموز
  1.  امکانات استاد : 
  2. ایجاد دوره آموزشی، سرفصل و درس های آن (محتوای متنی، تصویر، فیلم، وبینار آموزشی) + ایجاد آزمونک های مبحثی و آزمون های جامع پایان هر درس و دوره آموزشی
  3.  درنظر گرفتن تکلیف برای دانش آموزان
  4.  گروه بندی دانش آموزان و تعیین پشتیبان آموزشی برای هر گروه
  5.  لیست ریز نمرات دانش آموزان و افراد برتر هر آزمون
  6.  قابلیت اتصال به درگاه بانکی و فروش دوره ها و آزمون های ایجاد شده (برای کاربران مهمان) و ایجاد کد تخفیف (برای دانش آموزان ویژه)
  7. اعطا مدال های آموزشی به دانش آموزان
 2. امکانات پشتیبان آموزشی :
  1.  نظارت بر عملکرد دانش آموزان در آزمون های آنلاین
  2. نظارت و کنترل تکالیف ارسال شده توسط دانش آموزان
  3. اعطا مدال های آموزشی به دانش آموزان برتر
 3. امکانات دانش آموز :
  1. شرکت در دوره های آموزشی و آزمون های آنلاین مدیریت شده
  2. دریافت کارنامه و گواهینامه پایان دوره
  3. مشاهده میزان پیشرفت در دوره های آموزشی
  4. شرکت در انجمن های پرسش و پاسخ آموزشی
 4. آیتم های قابل تنظیم برای هر آزمون : زمان، نمرات هر سوال، نوع سوال (تستی، تشریحی، نظرسنجی، چند انتخابی و..)، نمره منفی، تعداد دفعات مجاز به شرکت در آزمون، تنظیمات پیشرفته آی پی و کوکی کاربر و موارد متعدد دیگر
 5. طراحی فرم های تماس، فرم درخواست آموزش، صفحات و برگه های درباره ما، فروشگاه، تماس با ما و صفحات و برگه های دیگر با توجه به نیازسنجی مشتری
 6. فرم ورود و ثبت نام با شماره موبایل : تجربه نشان داده است هرچه مراحل ثبت نام و ورود به سایت راحت تر باشد، تمایل کاربر برای ثبت نام در سایت و گشت و گذار در آن بیشتر شده که نتیجه آن افزایش Dwell Time و بهبود رتبه سئو سایت خواهد شد. و شما بانکی ار اطلاعات فردی و تماس مشتریان و دانش آموزان خود خواهید داشت که میتوان ار آن برای کمپین های اس ام اس مارکتینگ و افزایش فروش استفاده نمایید. بهمراه این قابلیت، پنل پیامکی رایگان + اپلیکیشن ارسال پیامک رایگان نیز ارائه میگردد.

​طراحی سایت پایان کار نیست!

بعد از تکمیل و راه اندازی سایت، بهینه سازی سایت در دستور کار قرار میگیرد و بعد از شروع به کار سایت پشتیبانی فنی خدمات شروع میشود. 

کیفیت خدمات را فدای قیمت پایین آن نکنید!

پس از تکمیل سایت شما مستندات کاملی از اقدامات صورت گرفته دریافت خواهید کرد و قیمت پیشنهادی پروژه شما طبق زمان و تخصص بکارگرفته شده برآورد شده است. بنابراین اگر قصد مقایسه قیمت و حق الزحمه پروژه را دارید، از فاکتور کیفیت غافل نشوید.

تعدادی از نمونه کارهای مرتبط

oQuiz.ir : پلتفرم آموزش و آزمون آنلاین و ابزارهای برگزاری نظرسنجی و پژوهش های آماری

samacademy.ir : پلتفرم فروش و مشارکت در فروش دوره های آموزشی و فایل

ulrn.ir : سیستم شورت لینک اختصاصی با پنل حرفه ای

class.samacademy.ir : پلتفرم آموزش آنلاین با نرم افزار تحت وب بیگ بلو باتن کاملا بومی شده

مشاوره رایگان پیش از ثبت درخواست

مزایای برخورداری و تجهیز موسسات و مراکز آموزشی به وبسایت ها و پلتفرم های آنلاین بر کسی پوشیده نیست... اگر به شروع فکر میکیند برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید تماس حاصل فرمایید.

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

با توجه به زمان آخرین فعالیت فروشنده، پیشنهاد می‌کنیم قبل از ثبت سفارش به ایشان پیام دهید و از پاسخگویی ایشان مطمئن شوید.
اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.

سایر کاره های سیاوش ارژنگی