توضیحات کاره

 

رمز موفقیت کسب‌و‌کارهای اینترنتی چیست؟

اگر می‌خواهید مشتریان شما را در فضای اینترنت پیدا کنند و فروش خوبی داشته باشید، باید مطالبی باکیفیت در وب‌سایت خود قرار دهید. با این روش مخاطبن شما را بهتر می‌شناسند و بیشتر اعتماد می‌کنند. 

من در کلاس‌های نگارش متون، ویراستاری، وبمستری و تولید محتوا شرکت کرده‌ام و تاکنون مطالب زیادی درباره موضوعاتی مانند گردشگری، بازاریابی اینترنتی، کنکور، ثروت آفرینی، اصول طراحی و پشتیبانی سایت، کارآفرینی و... نوشته‌ام .

من با اصول نگارش، ویرایش، تبلیغ نویسی و سئو رایتینگ آشنا هستم؛ بنابراین می‌توانم برای شما مطالب اختصاصی و سئو شده تولید کنم.

قیمتی که برای هر مطلب ۱۰۰۰ کلمه‌ای در نظر گرفته‌ام 29 هزار تومان است. این قیمت به ازای تولید یک مقاله تخصصی، هدفمند و سئو شده است. 

هنگامی که  مقاله‌هایی که برای شما می‌نویسم را در وب سایت خود قرار می‌دهید، می‌توانید توسط مشتریان بیشتری دیده شوید و میزان فروش وب‌سایت خود را افزایش دهید.

من برای نوشتن هر مقاله حداقل ۲ ساعت در منابع معتبر جستجو می‌کنم. چکیده اطلاعاتم را روی کاغذ می‌نویسم. بعد با استفاده از نقشه ذهنی، سر فصل‌های مطلب را مشخص می‌کنم و حداقل ۱۰۰۰ کلمه راجع به موضوع مورد نظر می‌نویسم. پس از آن، ویرایش و زیبا سازی متن راانجام می‌دهم. سپس مطلب را با استفاده از اصول سئو، بهینه سازی می‌کنم و با معیارهای افزونه yoast می‌سنجم. در پایان نوشته را به مشتری تحویل می‌دهم.

به طور میانگین برای نوشتن هر مطلب، 4 ساعت زمان در نظر می‌گیرم.

حالا جواب سوالی که ابتدای صحبت‌هایم مطرح کردم مشخص شد، محتوای تخصصی و سئو شده رمز موفقیت کسب‌‌وکارهای اینترنتی است. 

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

یک مطلب 1000کلمه‌ای اختصاصی و سئو شده + فایل ورد نوشته+ خلاصه مطلب برای اشتراک گذاری در شبکه ‌های اجتماعی

 

  • روش های تولید محتوا: گردآوری از چند منبع، تولید محتوای اختصاصی

توضیح کارشناس تضمین کیفیت «انجام میدم» :

نمونه ای از محتوا تولید شده توسط این کاربلد را در اینجا مشاهده و بررسی نمایید

انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

صف سفارشات این کاره پر است.

سایر کاربرانی که به این کاره علاقه داشتند، این کاره‌ها را نیز پسندیده‌اند :

loading

سایر کاره های فهیمه شریفی