توضیحات کاره

می توانم طرح محتوایی به شما بدهم که شانس خیلی زیادی برای آمدن به صفحه اول گوگل داشته باشد.

اگر دنبال تولید محتوای ساده و ارزان هستید و رتبه گرفتن (سئو) اهمیتی برای شما ندارد می توانید از سایر کاره ها فوراً محتوای خود را سفارش دهید، چون این کار مناسب حرفه‌ای‌ها و افراد خاص است و ممکن است برای شما مقرون به صرفه نباشد.

برای ایجاد طرح محتوا بنده دلایل و هدف شما و رقیب ها و کلمات کلیدی مرتبط را جستجو و بررسی می کنم و سپس طرحی که به نظرم لیاقت صفحه اول را داشته باشد را ایجاد می کنم. 

نکته: (من در این کاره فقط با بررسی رقیب ها طرح محتوا را میدهم باید با استفاده از طرح خود محتوا را از نویسنده ها سفارش دهید)

فقط آدرس سایت خودتان + کلمه کلیدی و هدف تان از سئو (جذب ترافیک، ایجاد فروش،..) را برای من ارسال کنید.

 

محتوا با کیفیت چیست؟

من محتوایی را با کیفیت می‌دانم که برای سئو شدن و رتبه گرفتن مناسب باشد و  فقط کلمه کلیدی در آن تکرار نشده باشد. همچنین محتوا برای انسان ها نوشته شده باشد نه فقط ربات ها!

 

چرا من مناسب این کار هستم؟

✔️من صاحب یک کسب و کار اینترنتی هستم. (تجربه تولید محتوا)

✔️من سئو میدانم و می توانم در این مسیر کمک کنم.

✔️این آموزشها فقط بخشی از دوره هایی است که برای ارتقای سطح دانش خودم استفاده کردم (جادوی سئو، سئو ابری، تبلیغ نویسی، آموزش ویرایش و درست نویسی، امنیت وردپرس، وردپرس کار حرفه ای، دوره کسب درآمد از همکاری درفروش دیجیکالا, دوره جامع بازاریابی در اینستا گرام...)

 

این کار را چگونه انجام میدهم؟

  • قبل تولید یا سفارش محتوا باید رقیب ها در صفحه یک گوگل بررسی می شوند ( برای ایجاد مزیت رقابتی و کیفیت بهتر از رقیب ها)
  •  برخی از کلمات مرتبط که بهتر است در محتوا استفاده شود در طرح شما ارائه می شود.

فقط آدرس سایت خودتان + کلمه کلیدی و هدف تان از سئو (جذب ترافیک، ایجاد فروش،..) را برای من ارسال کنید.

 

سلب مسئولیت:

  • کسی که از آن خود محتوا سفارش میدهید بسیار مهم است، باید بتواند بخوبی آن را اجرا کند و حتما برای اجرای طرح جدی باشید. اگر به سادگی از این موضوع گذر می کنید انتظار سئو نداشته باشید.
  • به دلیل بروزرسانی الگورتم های گوگل و فعالیت رقیب ها در کلمات و..  بنده مسئول سئو، و سئو ماندن همیشگی محتوای شما نیستم.
  • من برای بهتر شدن محتوای شما از رقیب ها در صفحه یک گوگل یک طرح برای تولید محتوا تولید می کنم و ممکن است رقیب ها با برخی دلایل مثل لینک سازی های زیاد یا تولید صد ها محتوا و قدیمی بودن در آن حوزه به عنوان یک منبع برای گوگل شناخته شده باشند و به صفحه اول آمده باشند، و در این شرایط ممکن است خیلی سخت تر و یا دیرتر سئو شوید و مثلا نیاز به تولید محتوای بیشتر و لینک سازی داشته باشید. و این جزء وظایف من نیست.
  • تلاش می کنم در صورت در خواست شما طرح محتوا را برای فروش شما تنظیم و تهیه کنم، اما طبیعتاً فروش را نمی توان تضمین کرد زیرا بخش از این کار مربوط به شما می باشد. مثلا اگر شما تلفن های شرکت را پاسخ ندهید انتظار فروش هم نخواهید داشت.
  • اگر فروش بیشتر می خواهید در انتخاب کلمه کلیدی و محتوا باید دقت کنید و یا با یک سئو کار مشورت کنید، «مثلا فکر می کنید سئو شدن روی کلمه «شامپو» برای شما فروش روی این نوع محصول ایجاد می کند، اما به همین سادگی نیست» 
در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

یک طرح تولید محتوا مناسب سئو ( pdf یا Word)

 

  • روش های تولید محتوا: تولید محتوای اختصاصی

توضیح کارشناس تضمین کیفیت «انجام میدم» :

نمونه ای از محتوا تهیه شده توسط این کاربلد را از اینجا مشاهده و بررسی نمایید

مرور جزئیات و ثبت درخواست پروژه اختصاصی

قیمت پایه  برای  تحقیق و اسکلت بندی محتوا مناسب سئو 7 روز 25,000 تومان
سایر خدمات اختصاصی (نیازمند بررسی)   توافقی
ثبت سفارش برای این کاره فقط از طریق پروژه اختصاصی ممکن است.

سایر کاره های Shahram