توضیحات کاره

 • بجای اینکه شماره مجازی بخری، با این برنامه که توی گوشیت نصب میکنی، خودت برای خودت هر تعداد شماره مجازی که لازم داشته باشی بساز و استفاده کن !
 • ضمنا میتونی با این برنامه برای خودت کسب درآمد داشته باشی، یعنی اینکه برای دیگران هم شماره مجازی بسازی و بهشون بفروشی !

 

 • شماره مجازی چیه؟
 • شماره مجازی در واقع یک شماره تلفنه که وجود حقیقی نداشته ولی در عین حال می تونه بسیاری از امکاناتی که یک شماره تلفن واقعی در اختیار کاربران خودش میذاره ارائه بده. اینجوری بدون اینکه شما نیاز داشته باشید از یک اوپراتور سیم کارت تهیه کنید می تونید به سادگی و با فعال کردن یک اکانت در برنامه های ارائه دهنده شماره مجازی، شماره مجازی مورد نظر خودتونو فعال کنید. معمولا شرکت ها و برنامه های ارائه دهنده شماره مجازی ، شماره های خودشونو از دو کشور کانادا و امریکا ارائه میدن که میشه بدون داشتن سیم کارت امریکا و یا کانادا شماره تلفن همراه اونجا رو در اختیار داشت. اگه خواستار استفاده از این امکان هستید، به سادگی می تونید اپلیکیشن مخصوص ارائه دهنده شماره مجازی که در اختیارتون میذارم رو روی تلفن همراه خودتون نصب کنید و هر تعداد شماره که لازم داشته باشید فعال کنید. داشتن شماره تلفن مجازی کاربردهای بسیار فراوانی داره، تعدادی از این کاربردها رو براتون میگم:

 

کاربردهای شماره مجازی

اولین و مهمترین کاربردی که میشه در استفاده از این برنامه بهش اشاره کرد، ایجاد همزمان چند اکانت متفاوت در شبکه های اجتماعیه که برای ساخت حساب در اونها حتما نیاز به یک شماره تلفن مجزا هستش. اگه ما به عنوان مثال بخواهیم به طور همزمان چند اکانت تلگرام یا اسکایپ یا ...داشته باشیم، نیازه که چند شماره تلفن مجزا داشته باشیم که برای هر کدومش نیاز به یک سیم کارت مجزا داریم. پس اگر بخواهیم برای هر اکانت یک سیم کارت تهیه کنیم باید هزینه زیادی براش پرداخت کنیم. خصوصا اگه بخواهیم اکانتی داشته باشیم که با یک شماره خارجی فعال شده باشه. به همین منظور استفاده از شماره مجازی که به صورت رایگان  از طرف سرویس دهنده ارائه میشه، میتونه یک گزینه بسیار خوب باشه.

 

 

اگه شما بخواهید با فردی در خارج از کشور ارسال و دریافت پیام داشته باشید و یا تماس صوتی و تصویری باهاش برقرار کنید، نیازه که حتما از یک شماره خارجی این کار رو انجام بدید در غیر اینصورت هزینه های تماس شما با سیم کارت داخلی گرون تموم میشه.

 

ضمنا اگه بخواهید با شرکت ها و یا افرادی که در خارج از ایران هستن ارتباط برقرار کنید  طوری که متوجه نشن  شما از ایران با اونا تماس گرفتید، استفاده از شماره مجازی بهترین گزینه ست !

 

یکی دیگه از کاربردهای بسیار جالب در استفاده از این سرویس اینه که به دلیل اعمال فشارهای ناشی از تحریم ایران، بسیاری از وب سایت ها و شرکت ها از ارائه خدمات به افراد ایرانی خودداری میکنن. برای اینکه بتونید از خدمات اونا استفاده کنید، میشه به سادگی با ساخت یک شماره مجازی و ثبت نام با اون شماره، به سرویس مورد نظر خودتون، حتی با وجود تحریم ها دست پیدا کنید !!!

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

پس از خرید، برنامه ی ساخت تعداد نامحدود شماره مجازی به همراه فایل پاورپوینت آموزش نحوه ی استفاده از این برنامه در گوشی موبایل و نحوه ی ساخت و دریافت شماره مجازی براتون ارسال میشه.

نوع محتواهای ارسالی: پاورپوینت،  سایر،  
حجم کل محتوای ارسالی: 30MB

  انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

  برای برنامه و پاورپوینت آموزشی   در 0 روز
  با توجه به زمان آخرین فعالیت فروشنده، پیشنهاد می‌کنیم قبل از ثبت سفارش به ایشان پیام دهید و از پاسخگویی ایشان مطمئن شوید.

  سایر کاره های باهم یادبگیریم