توضیحات کاره

سئو چیزی است که در سالهای گذشته توانسته است شرکتهای کوچک زیادی را به کسب و کارهای بزرگ میلیون دلاری تبدیل نماید.

در واقع امروز اگر سایت شما در نتایج گوگل دیده نشود باید فرض کنید که اصلا وجود ندارد. 

اگر کمی درباره سئو تحقیق کرده باشید حتما تا کنون متوجه شده اید که بک لینکها چقدر در رتبه بندی گوگل تاثیر دارند. در واقع بک لینک همچنان قویترین و مهمترین فاکتور سئو است. ولی نحوه ایجاد بک لینک امروز نسبت به گذشته کاملا فرق کرده است.

تا چند سال قبل بصورت فله ای و در تعداد زیادی بک لینک از هر سایتی که میشد میگرفتیم و جالب این بود که این روش کاملا هم جواب میداد، ولی امروز این موضوع کاملا تغییر یافته است و برای لینک بیلدینگ باید استراتژی درستی داشته باشیم.

در واقع امروز گوگل بیشتر از تعداد بک لینکها به استراتژی های تولید بک لینک اهمیت میدهد.

سایتهای که پسوند EDU و GOV دارند نوع خاصی از وبسایت میباشند. اولین ویژگی این سایتها این است که هر شخص عادی نمیتواند این اینگونه دامنه ها را ثبت نماید و همین شاید مهمترین عاملی است که آنها به دامنه های یونیک و با ارزش تبدیل شده اند. 

ثبت دامنه های edu که مخفف education می باشد فقط برای موسسات آموزشی مانند دانشگاهها و ... آن هم با تایید سازمانهای بین المللی امکان پذیر است و دامنه های gov که مخفف government می باشد نیز مربوط به ارگان های دولتی می باشد.

همانطور که دیدید این دامنه ها یونیک هستند و هر شخصی نمیتواند آنها را ثبت نماید. همین موضوع باعث شده است تا گوگل درالگوریتم خود توجه بسیار ویژه ای به بک لینکهایی داشته باشد که از اینگونه سایتها به سایت شما داده شده است.

هیچ عدد مشخصی وجود ندارد و نمیتوان گفت که یک بک لینک edu  و gov چند برابر یک بک لینک از سایتهای معمولی ارزش دارد ولی از با ارزش بودن این بک لینکها همین بس که تمامی سایتهای آنالیز بک لینک در کنار نمایش تعداد تمام بک لینکهای سایت شما، تعداد دقیق بک لینک از سایتهای EDU و GOV را نیز ذکر میکنند.

ارزش بک لینک edu و gov نسبت به بقیه بک لینکها در گوگل، مثل ارزش شاگرد ممتاز در بین بقیه شاگردان در نزد معلم است.

بخاطر اهمیت این موضوع ما تصمیم گرفتیم تا یک سرویس بک لینک سازی ویژه از سایتهای EDU و GOV ارائه کنیم.

در این سرویس شما تعداد 45 بک لینک  از دامنه های edu و gov با دامین اتورتی بین 50 تا 90 دریافت خواهید کرد. (تصویر دامین اتوریتی چند نمونه را در تصویر شماره 3 ببینید)

تمامی بک لینکها بصورت دستی ساخته میشوند.

با توجه به اینکه ما در ایران دامنه edu و gov بین المللی نداریم بک لینکها از سایتهای خارجی با اعتبار بسیار بالا و بصورت صفحه پروفایل می باشند.

در هر سفارش میتوانید 1 الی 4 کلمه کلیدی به همراه 1 لینک از سایت خود را ارائه نمایید. لینک مورد نظر میتواند لینک صفحه اصلی یا یکی از صفحات داخلی باشد.

 

سوال جواب درباره این سرویس:

آیا بک لینکها فالو هستند یا نوفالو؟

با توجه به اینکه ما تمامی سعی خود را می کنیم تا سرویسهای بک لینک سازی ما از دید گوگل کاملا طبیعی جلوه نماید لذا در این پکیج تعدادی از لینکها بصورت فالو بوده و برخی نیز بصورت نو فالو می باشند تا کاملا طبیعی به نظر برسد. (البته تعداد لینکهای فالو بیشتر است). لطفا به این موضوع توجه داشته باشید که بک لینکهای نوفالو نیز در صورتیکه از منبع بسیار با کیفیت باشند مورد توجه گوگل بوده و باعث افزایش DA سایت شما می شوند. (مثلا بک لینکهای سایت ویکی پدیا نیز نوفالو می باشند)

آیا برای ساخت بک لینک از کلمات کلیدی من استفاده میگردد؟

توجه به این موضوع الزامی است که امروز گوگل بسیار هوشمند بوده و در صورتیکه تمامی لینکها از کلمه کلیدی ارسال شود ممکن است شک و شبهه ای در گوگل ایجاد شود. لذا ما برای هر چه طبیعی تر دیده شدن بک لینکها، تعدادی از آنها را با کلمات کلیدی و تعدادی دیگر را بصورت لینک مستقیم به دامنه سایت قرار می دهیم.

آیا این سرویس از نظر گوگل برای سایت من امن است؟

بله این سرویس ۱۰۰ درصد امن می باشد. تمامی لینکها بصورت دستی در سایتها ایجاد میشوند و تمامی این سایتها نیز در واقع بزرگترین، معتبرترین و مورد اعتمادترین سایتها از نظر گوگل هستند. با این شرایط چگونه گوگل میتواند سایت شما را جریمه کند؟ در واقع این سرویس کاملا منطبق با اصول و دستورالعملهای خود گوگل است و ۱۰۰% از نظر الگوریتمهای گوگل پاندا، پنگوئن و هامینگبرد امن می باشند.

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

پس از تکمیل سفارش یک فایل اکسل بعنوان گزارش کار برای کاربر ارسال میشود. داخل فایل آدرس تمامی صفحاتیکه برای سایت کاربر بک لینک سازی شده است نوشته شده و کاربر میتواند وارد آن صفحات شده و بک لینک خود را مشاده نماید.

  انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

  25 بک لینک دائمی از سایتهای اتوریتی بالای 80 +1 روز +65,000 تومان
  4000 لایک فیسبوک برای سایت شما +1 روز +45,000 تومان
  برای 45 بک لینک   در 7 روز
  اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.

  سایر کاربرانی که به این کاره علاقه داشتند، این کاره‌ها را نیز پسندیده‌اند :

  loading