توضیحات کاره

حتما تا کنون سایت ویکی پدیا را دیده اید و حتما شنیده اید که بک لینکهایی که از سایت ویکی پدیا می آید بسیار تاثیر گذار و با کیفیت هستند. در واقع در دنیا صدها سایت ویکی مانند ویکی پدیا وجود دارند که دقیقا ساختار اینگونه سایتها نیز مانند ویکی پدیا است و بک لینکهای این سایتها نیز میتواند در رتبه بندی گوگل تاثیر بسزایی داشته باشد.

در واقع سایتهای ویکی سایتهای مقاله ای و اکثرا علمی هستند که توسط کاربران ایجاد شده و پس از تایید مدیران این سایتها در آنها قرار میگیرد. 

ویکی بک لینکها در واقع بک لینکهایی هستند که از اینگونه سایتهای wiki به سایت شما داده میشوند. این بک لینکها دائمی بوده و اهمیت اینگونه بک لینکها نزد گوگل بسیار بالاست. چرا که گوگل میداند که این بک لینکها از داخل یک مقاله احتمالا علمی لینک داده شده است. اکثر سایتهای ویکی، بک لینکهای نوفالو ارائه میدهند و حتی بک لینکهای سایت ویکی پدیا نیز بصورت نوفالو هستند، ولی به دلیل اهمیت و جایگاه ویژه سایتهای ویکی نزد گوگل، این بک لینکها بسیار با اهمیت هستند و می توانند باعث تاثیر بسیار شگفت انگیزی در رتبه سایت شما بشوند.

در این سرویس ویژه ما بک لینک سایت شما را در 200 سایت ویکی قرار میدهیم. تمامی بک لینکهایی که در این سرویس ارائه میشوند، بک لینک دائمی بوده و همچنین بصورت بک لینک داخل متن می باشند، یعنی بک لینکها بصورت مستقیم از میان یک مقاله علمی ارائه میشود که به این بک لینکها Contextual backlinks گفته میشود و اهمیت این بک لینکها نزد گوگل از هر نوع بک لینک دیگری بیشتر است.

در تمامی بک لینکهای ایجاد شده در این سرویس از کلمات کلیدی شما استفاده میشود که کلمات کلیدی میتواند فارسی یا انگلیسی باشند.

تمامی بک لینکهای ارائه شده در این سرویس از سایتهای متنوع ویکی با IP های متنوع می باشد.

پس از تکمیل سرویس گزارش کامل آن و لینک تمام صفحاتیکه بک لینک شما در آنها قرار داده شده است برای شما ارسال خواهد شد.

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

یک فایل اکسل حاوی آدرس تمامی 200 بک لینک برای مشتری ارسال میگردد.

تمامی بک لینکها دائمی می باشند.

بک لینکهای ویکی نوفالو می باشند.

  توضیح کارشناس تضمین کیفیت «انجام میدم» :

  بک لینک ها نوفالو می باشند

  انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

  ثبت 200 بک لینک ویکی بیشتر +4 روز +60,000 تومان
  2000 لایک فیسبوک برای سایت شما (سوشیال سیگنال) +5 روز +40,000 تومان
  اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.

  سایر کاربرانی که به این کاره علاقه داشتند، این کاره‌ها را نیز پسندیده‌اند :

  loading