توضیحات کاره

دوره های دیجیتال مارکتینگ از آن دوره هایی است که در ایران بسیار برگزار می شود و جزء مشاغلی است که طرفداران زیادی دارد. همچنین برخی از افراد همین دوره دیجیتال گاراژ گوگل را با همان درس ها و آزمون ها تدریس می کنند و به علت اینکه مدرک آن از گوگل دریافت می شود، مبالغ بسیار زیادی را برای این دوره ها دریافت می کنند و افراد شرکت کننده فقط فقط به دلیل مدرک آن در این دوره ها شرکت می کنند.

دوره دیجیتال مارکتینگ گاراژ گوگل دوره ای است که بصورت رایگان بصورت آنلاین برگزار می شود. به اینصورت که شما پس از ورود و شروع دوره گاراژ طبق فیلم ها و درس هایی که یاد میگیرید، در انتهای هر بخش آزمون از مطالب درس می باشد. این دوره دارای 156 درس و 26 بخش می باشد. همچنین در آخرین آزمون گوگل که آزمون اصلی و نهائی می باشد و دارای 40 سوال سخت است، با پاسخگوئی به حداقل 32 سوال و کسب امتیاز 80 درصد، مدرک گوگل دیجیتال گاراژ را دریافت می کنید.

نکته ای که در مورد آزمون نهائی می باشد، این است که اگر به کمتر از 32 سوال پاسخ دهید و کمتر از 80% امتیاز دریافت کنید، باید 10 ساعت صبر کنید تا مجددا بتوانید این آزمون را پاسخ دهید.

از آنجا که این مسیر طولانی است و هر شخصی توانائی و یا وقت آن را ندارد که 156 درس را بگذارند و به آزمون های انتهایی در بخش جواب دهد، از دریافت این مدرک معتبر سر باز میزنند.

بنده می تونم این مدرک را برای شما بین 1 تا 3 روز دریافت کنم. روی قسمت پائینی مدرک دیجیتال گاراژ گوگل، یک شناسه و یک آدرس صفحه استعلام وجود دارد. با ورود به صفحه مورد نظر و وارد کردن شناسه می توانید مدرک را از طریق گوگل نام شخص و تاریخ دریافت مدرک را استعلام و از اعتبار آن اطلاع پیدا کنید.

توجه کنید که مدرک مورد نظر با نام درخواستی شما ثبت و دریافت می شود.

مدرک دیجیتال مارکتینگ گوگل

با قابلیت استعلام با کد و آدرس روی مدرک

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

Google Certificate Digital Garage با قابلیت استعلام نام شخص و تاریخ دریافت

 

  انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

  جواب تمام آزمون های هر بخش +1 روز +150,000 تومان
  دوره گوگل ادز +2 روز +300,000 تومان
  سه دوره گوگل آنالیتیکس (مقدماتی تا پیشرفته) +3 روز +300,000 تومان
  5 دوره سئو کمپانی SEMrush +3 روز +350,000 تومان
  برای Google Certificate Digital Garage   در 5 روز
  اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.