توضیحات کاره

تامین امیت یکی از مهمترین مسائل برای ادامه حیات یک وب سایت و یک دغدغه مهم برای مدیر آن سایت است که باید به صورت اصولی انجام شود، فرض می کنیم شما امنیت سایت خودتان را افزایش داده اید و بیشتر اصول امنیتی را رعایت کرده اید، آیا تضمینی وجود دارد که دیگر هک نشوید؟ دیگر راه نفوذی به وب سایت شما وجود ندارد ؟

هکرهای حرفه ای پس از نفوذ به وب سایت شما از همان ابتدا شروع به خرابکاری نمی کنند، بلکه با ایجاد یک راه دائمی و پنهان به آرامی اهداف خود را اجرا می نمایند.

با پیاده سازی این سیستم در وب سایت شما، در واقع سایت شما به یک دوربین مداربسته که نسبت به حرکت و تغییر هر چیزی حساس است مجهز می شود.

این سیستم سایت شما هر لحظه و هر ثانیه آنالیز و بررسی می کند و هر تغییری در فایلها به شما اطلاع رسانی می شود، بنابراین خیالتان از بابت آپلود بک دور، فایلهای مخرب و اسکریپتهای متفرقه که جهت دسترسی به سایت یا سرور شما در سایت قرار می گیرد کاملا راحت و آسوده است.

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

پس از خرید این کاره سیستم مانیتورینگ به صورت کامل بر روی وب سایتتان نصب خواهد شد، توجه داشته باشید که دسترسی به هاست موردنیاز است.

  انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

  با توجه به زمان آخرین فعالیت فروشنده، پیشنهاد می‌کنیم قبل از ثبت سفارش به ایشان پیام دهید و از پاسخگویی ایشان مطمئن شوید.
  اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.

  سایر کاربرانی که به این کاره علاقه داشتند، این کاره‌ها را نیز پسندیده‌اند :

  loading

  سایر کاره های saeedmz