توضیحات کاره

سلام 

چهار سال هست که در حیطه کار با نرم افزاز به ویژه adobe photoshop درگیر هستم و توانایی انجام طیف وسیعی از امور و فعالیت هارو با این نرم افزار قدرتمند دارم.

در این کاره برخی از قابلیت ها رو ارائه میکنم:

1.من میتونم هرنوع تصویر شما رو اعم از تصاویر پرتره، بخشی از یک منظزه، انواع محصولات با هر نوع جنسی رو دوربری کنم. این قابلیت میتونه نیاز های مختلفی رو پاسخگو باشه از جمله:

 • آماده سازی محصولات شما جهت قرارگیری در فروشگاه های online از جمله دیجیکالا(digikala)، دیوار و... 
 • حذف فضای شلوغ پس زمینه از تصاویر شخصی و پرتره که یک انتخاب درست و حرفه ای برای پروفایل های شما در حیطه ی کاری و بیزینس هست
 • از جمله مزایای این کار تعویض پس زمینه ی تصویر شما با زمینه ی دلخواهتون هست، دورسفید کردن، تصویر شما رو برای این کار آماده میکنه. من میتونم تصویر شما رو روی زمینه ی دلخواهتون قرار بدم.

2.من میتونم عوامل و عناصر اضافی رو از تصویرتون رو حذف کنم. برای همه ما پیش اومده عکس های خیلی خوبی داریم ولی وجود یک انسان یا عنصر ناخواسته عملاً اون رو غیر قابل استفاده کرده!! من میتونم این موارد رو به صورت حرفه ای از تصاویر شما حذف کنم و اون رو مجدداً قابل استفاده کنم.

3. شما به من بگید چه کار دیگه ای در این حیطه میتونم براتون انجام بدم؟!

 

دقت در جزئیات و توجه کامل به خواست و رضایت کارفرمایان از ویژگی ها و اصول کار من هست و رضایت من همسو و همگام با رضایت صد در صد کارفرماست. کار من آمیزه ای از مهارت و علاقه هست و تحصیلات آکادمیک در این حیطه باعث شده به خوبی کار با کیفیت و حرفه ای رو بشناسم. تمامی این موارد باعث شده که تا زمان رضایت کامل کارفرما کار رو متوقف نکنم و بعد از تحویل سفارش هم پاسخگوی هرگونه سوال و یا اصلاحات مورد نیاز باشم.

 

از اونجایی که این کار ها از طریق نرم افزار قدرتمند فتوشاپ از کمپانی ادوبی انجام میشه میتونید از کیفیت کار مطمئن باشید. با سپردن پروژه هاتون به من هیچ ریسکی نمیکنید.

 

از همکاری با شما حوشحال میشم

 

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 
 • یک تصویر یا تصاویر دوربری شده با پس زمینه تک رنگ(به تعداد تصاویر ارسالی کارفرما) با فرمت دلخواه

یا

 • یک تصویر یا تصاویر دوربری شده با پس زمینه ی دلخواه (به تعداد تصاویر ارسالی کارفرما) با فرمت دلخواه
 • یک تصویر یا تصاویراصلاح شده به صورت حذف عناصر اضافی(به تعداد تصاویر ارسالی کارفرما) با فرمت دلخواه

از اونجایی که هدف اصلی در چنین کارهایی رضایت صد در صد شماست اصلاحات روی کار به صورت نامحدود انجام میشه. میتونید از کیفیت و رضایتتون از کار مطمئن باشید.

  مرور جزئیات و ثبت درخواست پروژه اختصاصی

  قیمت پایه  برای  هر یک تصویر دور بری 2 روز 2,000 تومان
  حذف عوامل اضافی از تصویر +1 روز +5,000 تومان
  مونتاژ و تعویض پس زمینه +1 روز +10,000 تومان
  سایر خدمات اختصاصی (نیازمند بررسی)   توافقی
  ثبت سفارش برای این کاره فقط از طریق پروژه اختصاصی ممکن است.