توضیحات کاره

ارائه نقشه جزییات اجرایی ساختمان(دیتیل) بنا به درخواست خریدار در بخش های مربوطه همچون ساختاری و اسکلت و پی و نما و .... و تعداد درخواستی که از سوی مشتری خواسته میشه(درخواست میتواند از یک نقشه شروع شود به ذتعداد بالاتر برحسب نیاز خریدار)

چون من مدرس دانشگاه هستم در رشته معماری  به وضوح نیاز دانشجویان رو به فایل های جزییات برای فهم دقیقتر مسائل و برای آموزش بهتر مشاهده میکنم ،حتی این موضوع درباره همکاران تجربی و حرفه ای مشغول در رشته معماری هم صدق میکنه.

از این رو تصمیم دارم فایل های متعددی که سالها  بصورت اتوکد  کار و جمع آوری شده رو بصورت فایل (jpG) یا همانعکس با کیفیت مطلوب چاپ در اختیار خریدار قرار بدم. قیمت پایه هر نقشه رو 3000 تومان در نظر گرفتم هرچند بسته به نوع جزییات ممکنه کمی تغییر کنه.

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

پس از خرید  یک فایل عکس با کیفیت از نقشه  مورد نظر در اختیار او قرار داده میشه. من لیست موضوع نقشه ها رو برای انتخاب نقشه مورد نظر زودتردر اختیار شما میگذارم و مشتری فقط شماره مربوط به هر نقشه رو که لازم داره به من میده و من طبق شماره نقشه درخواستی رو ارسال میکنم

    انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

    درخواست فایل pdf از نقشه   +2 تومان
    برای هر فایل ارسالی   در 1 روز
    با توجه به زمان آخرین فعالیت فروشنده، پیشنهاد می‌کنیم قبل از ثبت سفارش به ایشان پیام دهید و از پاسخگویی ایشان مطمئن شوید.
    اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.