توضیحات کاره

با سلام و وقت بخیر.

من مدرس زبان انگلیسی در موسسه چیت سازان هستم و دانشجوی ادبیات انگلیسی در دانشگاه تبریز.

همزمان کار ترجمه و تولید زیرنویس رو برای سایت ها و پیج های اینستاگرامی مختلف انجام میدم.

من میتونم کارهای ترجمه شما رو به نحو احسن و با بالاترین کیفیت انجام بدم و هم چنین زیرنویس منطبق با ویدیو رو برای شما به فرمت srt تولید کنم.

در مورد ترجمه، میتونم به شما اطمینان بدم که تمام نکاتی که یک ترجمه عالی نیاز داره، لحاظ میشه؛ از جمله روان بودن، بیان روشن و شفاف مفهوم و رعایت دقیق علائم نگارشی.

همواره و در تمامی مسئولیت هام سعیم بر رضایت مخاطبم بوده و در واقع برای من،این مهم ترین اصل در حرفه م محسوب میشه.

روال کار به این صورت هست که شما لینک محتوای موردنظرتون رو برای من ارسال میکنید و من فایل زیرنویس با فرمت srt رو که برای اون محتوا ساخته شده، براتون ارسال میکنم.

هزینه ی در نظر گرفته شده برای انجام این سری کارها برای یک دقیقه ویدیو 200000 ریال می باشد، در صورتیکه فایل اصلی شما به صورت پیش فرض دارای زیرنویس انگلیسی هست؛ و در صورتی که فایل شما زیرنویس انگلیسی پیش فرض نداشته باشه که این باعث اضافه شدن یک مرحله به کارها، یعنی تبدیل صوت انگلیسی به متن خواهد بود، هزینه به ازای یک دقیقه ویدیو 350000 ریال محاسبه خواهد شد.

در ویدیوهای بالای 10 دقیقه، به ازای هر ده دقیقه، 10% افزایش هزینه خواهیم داشت.

در همکاری با من شما این گزینه رو خواهید داشت که ابتدا فایل زیرنویس 30 ثانیه اول محتواتون رو من برای شما ارسال کنم و در صورتی که کار ترجمه و زیرنویس موردپسند شما واقع بود، ادامه همکاری رو داشته باشیم.

در نظر داشته باشید که حتما قبل از ثبت سفارش خود در سایت، هماهنگی های لازم رو با من داشته باشید.

خبر خوب اینکه به ازای هر سفارش و همکاری که با هم داشته باشیم، 1 دقیقه از سفارش بعدی شما به صورت رایگان انجام می شود و البته در هر دوره ی 10 تایی این تعداد صفر می شود؛ یعنی در سفارش دوم شما 1 دقیقه رایگان، در سفارش سوم 2 دقیقه رایگان خواهید داشت و در سفارش یازدهم 10 دقیقه رایگان و سپس در سفارش دوازدهم این چرخه از ابتدا شروع می شود با این تفاوت که این بار به جای 1 دقیقه رایگان، شروع آن از 2 دقیقه رایگان خواهد بود.

من همواره در تمام همکاری هایی که در زمینه ی شغلیم داشتم، خشنودی کامل رو، از رضایت مخاطبم گرفتم و این بزرگترین و لذت بخش ترین دستاورد برای من بوده و از تک تک تجربه هام درس های بزرگی رو گرفتم. امید است اولین همکاری با شما مخاطب گرامی فرش زرینی باشد برای همکاری های پربار آینده.

با تشکر

رقیه جعفرنژاد

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

من همونطور که پیش تر ذکر کردم، آنچه که من به عنوان محصول نهایی برای شما ارسال میکنم، فایل زیرنویس با فرمت srt خواهد بودد.

    انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

    برای ترجمه هر دقیقه از زیر نویس   در 4 روز
    اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.

    سایر کاره های Roghayyeh Jafarnezhad