توضیحات کاره

به شما پیشنهاد میکنیم اگر قصد راه اندازی کسب و کار جدیدی رو دارید یا تو فکر توسعه و ارتقاع کسب و کار سنتی خود هستید از ظرفیت های ابزارهای آنلاین و اینترنتی موجود نهایت استفاده رو کنید.هزینه های راه اندازی بسیار پایین,ابزارهای تبلیغاتی گسترده و ارزان,بازار گسترده و رشد سریع,اتوماتیک و سیستمی بودن فرآیندها,بدون محدودیتهای زمانی و مکانی و . . . تنها بخشی از مزایایی کسب و کارهای آنلاین نسبت به کسب و کارهای فیزیکی هستند,پس تا دیر نشده شروع  کنید.

در این کاره شما می توانید انواع سایت با cms وردپرس را سفارش دهید و یک وب سایت کاملا واکنش گرا و البته بهینه شده را دریافت نمایید.

توجه کنید علت قیمت پایین این کاره تنها به دلیل رقابتی بودن قیمتهاست و در کیفیت انجام کار به هیچ وجه تاثیری نخواهد داشت و شما وبسایت مورد نظرتون را با امکانات کامل و حرفه ای دریافت خواهید کرد.

چرا این کاره ؟

مشاوره رایگان قبل از سفارش:شما می توانید از قسمت ارتباط با من تمام سوالات خود را در مورد راه اندازی وبسایت و حتی مسائل مربوط به کسب و کار های اینترنتی از من بپرسید با کمال میل درخدمتتون هستم.

مشاوره رایگان خرید هاست و دامنه:من میتونم با توجه به تجربه ی که دارم به شما نحوه ی انتخاب نام دامنه و ثبت آن را آموزش بدم و همچنین بهترین شرکت های ارائه خدمات هاستینگ را با توجه به نیازتون معرفی کنم.

گرافیک و طراحی:یکی از دلایل موفقیت یا عدم موفقیت وب سایت ها گرافیک و زیبایی بصری آن هاست, نگران نباشید در این کاره تمام مشاوره های لازم برای هرچه بهتر شدن گرافیک سایتتون ارائه خواهد شد.

آموزش نحوه ی مدیریت سایت:شما به همراه این کاره به دلخواه می توانید یک فایل ویدئوی حاوی آموزش مراحل کار با وب سایت وردپرسی و مدیریت بهینه آن را از ما دریافت کنید.

 

   تکرار موفقیت اتفاقی نیست   

 

 


 

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

یک وب سایت کامل و بهینه شده منطبق با نیازهای شما و آنچه که سفارش داده اید

  توضیح کارشناس تضمین کیفیت «انجام میدم» :

  نمونه ای از سایت طراحی شده توسط این کاربلد را از اینجا مشاهده و بررسی نمایید

  مرور جزئیات و ثبت درخواست پروژه اختصاصی

  قیمت پایه  برای  طراحی صفحه ی اصلی وبسایت 7 روز 50,000 تومان
  سایر خدمات اختصاصی (نیازمند بررسی)   توافقی
  ثبت سفارش برای این کاره فقط از طریق پروژه اختصاصی ممکن است.

  سایر کاربرانی که به این کاره علاقه داشتند، این کاره‌ها را نیز پسندیده‌اند :

  loading

  سایر کاره های vahid1408