توضیحات کاره

 

راز کسب درامد میلیونی از تلگرام

دوست خوبم اگه دارای یکی از شرایط زیر هستی هرگز شک نکن و این متنو با دقت تا آخر بخون و سرانجام به احساس قلبیت گوش بده:

 • اگه یک گوشی هوشمند داری
 • اگه یک کامپیوتر داری
 • اگه لب تاب داری
 • اگه روزانه نیم ساعت با تلگرام  سر و کله میزنی
 • اگه دوستدار کسب درامد هستی...

پس بهترین فرصت هستش تا بتونی از  این شبکه ی اجتماعی درامد کسب کنی.

آیا میدانستید که روزانه ده میلیارد پیام در تلگرام رد و بدل میشود؟

آیا میدانستید تلگرام بیش از 25 میلیون طرفدار در ایران دارد؟

آیا میدانستید یک فروشگاه لباس ساده،بیش از 3 میلیون تومان در ماه از تلگرام درامد دارد؟

و مهم تراز اینها:

آیا میدونستی تو هم میتونی کاری کنی که همین اتفاق برای تو بیفته؟!

اگر شما هم دوست داری که از تلگرام درامد کسب کنید پس

 

اگه یه گشت و گذار کوچیک در اینترنت پیرامون کسب درامد از تلگرام داشته  باشی،خیلی خوب متوجه میشی که از این شبکه ی اجتماعی محبوب میتونی کسب درامد کنی و دقیقاً به خاطر همینه که من و تیم پرتلاشم به فکر تهیه ی این محصول واقعاً پر زحمت افتادیم.

برای شروع کسب درامد از این شبکه ی اجتماعی به دو چیز بیشتر نیاز نداری:

 1. یک وسیله ای که با اون به تلگرام متصل باشی(گوشی هوشمند و یا کامپیوتر)
 2. یک فرمول ساده و تضمینی که راه رو به تو دوست خوبم نشون بده.

مورد اول رو که بعید میدونم کسی نداشته باشی و اصلاً به خاطر دارا بودن مورد اول،مشغول خواندن این متن هستی ولی مورد دوم رو هرکسی نداره و اونهایی هم که دارند نمیدونم چرا لب به سخن باز نمیکنند؟!

چرا این کار را انجام میدهم؟

حدود چهار ماه پیش، زمانی که تازه کار خودم رو شروع کرده بودم، رؤیاهای بزرگ و زیادی داشتم...

اما متاسفانه ابزار و منابعی که به من کمک کنه تا به راحتی و هر چه سریعتر، به این اهداف و رؤیاها دست پیدا کنم رو در اختیار نداشتم. در عوض، مجبور بودم روزانه بیش از 10-12 ساعت کار کنم و پشت کامپیوتر بشینم. برای هر بخش مجبور بودم هزینه های زیادی رو صرف کنم. باید آزمون و خطا می کردم... بارها و بارها امتحان کردم و شکست خوردم... تا اینکه بالاخره موفق شدم.

بعد چهار ماه تلاش شبانه روزی و صرف هزینه ی سیصد هزارتومن،سرانجام تونستم به فرمولی دست پیدا کنم که بواسطه ی همین فرمول به آرزوم(درامد از تلگرام) رسیدم.

هدف و ماموریت من اینه که به تمامی افراد علاقه مند کمک کنم تا کسب و کار های تلگرامی خودشون رو راه اندازی کنن.

درسته، تصمیم دارم تا جایی که می تونم به افراد علاقه مند و مشتاق کمک کنم تا کسب و کارهای تلگرامی موفق و سود آوری رو بر اساس علایقی که دارن ،راه اندازی کنن تا به امید خدا به درامد زایی برسن و تا زمانیکه از من نخوان این راه رو ادامه میدم.

میدونی دوست من؟ قلباً دوست دارم که تو، تمامی رازها و تمامی راهکارها یی که برای موفقیت بهش نیاز داری رو در اختیار داشته باشی.

دقیقا به همین علته که چندین هفته از زمان خودم و تیمم رو صرف کردم تا تمامی جزییات و آموزش هایی که مورد نیاز شماست رو مشخص و آماده کنم تا به مرور در قالب آموزش های تصویری  در اختیار تو دوست خوبم قرار بدم. نتیجه ی تمامی این تحقیقات و بررسی ها چیزی شده که ایمان دارم کلکسیونی از بهترین اطلاعات و تکنیک هایی هستش که شما برای راه اندازی و رشد کسب و کار تلگرامی  خودت به اونها نیاز داری...

آنچه در دوره ی وبمسترهای تلگرامی بدست خواهید آورد!

همیشه معتقد بودم که اگه یه راهی برای موفقیت پیدا کردم اونو به همه ی علاقه مندان بتونم آموزش بدم و به نوعی معلم اونها بشم و دقیقاً به خاطر همینه که دوست دارم تو دوست خوبم هم همون ابزارها و اطلاعاتی رو در اختیار داشته باشی که بهترین و موفق ترین افراد در این حوزه از این مطلع هستند ولی هرگز لب به سخن باز نکردن.

بنابراین سعی کردم تمامی این اطلاعات، دانش و ابزار رو برای تو دوست خوبم آماده کنم تا اونها رو به مانند یک فرمول ریاضی موبه مو اجرا کنی تا دقیقاً همون نتایج خارق العاده رو کسب کنی و به درامد برسی.

بهترین بخش اینه... که خوشبختانه تمامی اونچه برای شروع مورد نیاز شماست، برای تو دوست خوبم آماده شده!

 

با استفاده از این پکیج تقریباً 600 مگابایتی بینطیر، که حاوی تجربه های 4 ماهه ی بنده و هزینه ی 300 هزار تومنی من هستش،گام به گام در 4 مرحله تو دوست خوبم رو به سمت کسب درامد از تلگرام هدایت میکنیم و شما کافیه که دستورالعمل های ما رو مو به مو اجرا کنی تا هر چه سریعتر به درامد برسی.

با استفاده از این پکیج یاد خواهی گرفت که چگونه گام اول درامد زایی از تلگرام رو با قدرت برداری و وارد عرصه ی کسب درامد از تلگرام بشی.

تو این گام باید به چهار نکته ی اساسی توجه داشته باشی چراکه اگر بدون رعایت این چهار نکته، کسب و کار تلگرامی خودت رو راه اندازی کنی، پروژه ی درامد زایی از تلگرام با شکست مواجه خواهد شد و بعد از چند روز، دیگر به این کار ادامه نخواهی داد.

تو این گام به تو دوست خوبم نکاتی را خواهم گفت که خیلی بینظیر هستن و رعایت همین نکات باعث میشه که به تلگرام فقط و فقط به یک منبع درامد زا نگاه نکنی بلکه به اون به مانند یک بازی کامپیوتری نگاه کنی که کار با اون خیلی لذت بخشه.

تو گام دوم به تو یاد میدم که چگونه بتونی در عرض کمتر از 5 دقیقه محتوای بسیار جذاب تولید کنی.تولید محتوا یک کار بسیار پیچیده ولی در عین حال بسیار بسیار مهمی است که فرایند جذب ممبر رو برای کانال، تحت تاثیر قرار میده.

آنچه که باعث میشه کاربران پس از عضویت در کانال شما،برای همیشه بمانند و لفت ندهند؛محتوای جذاب میباشد که با آموزش ها و نکاتی که در این بخش به اون اشاره میکنم،میتونید استاد تولید محتوا شوید به طوریکه روز به روز بر ممبرهای کانال شما اضافه شوند.

تو گام سوم که به اعتقاد بنده مزیت این پکیج در مقایسه با سایر پکیج ها میباشد،به شما یاد خواهم داد که چطوری روزی 100تا 150 ممبر رو به طور تضمینی و رایگان وارد کانالتون کنید به گونه ای که همه ی اینها ایرانی و فعال هستند و مهم تر از همه،این روش کاملاً رایگان بوده و بیشتر از نیم ساعتوقت شما را نمیگیرد.

اعضای یک کانال اونقدر مهم هستند که بدون اونها نمیشه به درامد رسید به همین خاطر با استفاده از ترفند های بینظیر،تونستیم به راه حلی برسیم کهمحدودیت های تلگرام را دور زده و به راحتی میتوانید برای کانال خود ممبر جمع آوری کنید.همیشه یادتان باشد که :

کانال بدون ممبر مثل زنبور بدون عسل هستش.

 تو گام چهارم به شما یاد خواهم داد که چطوری بتونید از کانالتون کسب درامد کنید.تو این مرحله به 10 راهکار مختلف برای کسب درامد اشاره میکنیم که هرچه تعداد اعضای کانال شما زیادتر باشند،درامد شما هم بیشتر خواهد بود؛درامدی که هیچ سقفی نخواهد داشت.

تیم پر تلاش بنده بعد از چند روز بررسی و لحاظ کردن همه ی جوانب ،قیمت این پکیج رو که حجم اون بیش از 600 مگابایت هستش(که از این لحاظ بینظیر بوده)،120 هزار تومن براورد کردند ولی از اونجایی که خرید این پکیج با این قیمت برای بسیاری از افراد مقدور نبود،تصمیم گرفتیم که در نحوه ی قیمت گذاری این پکیج،تغییراتی ایجاد کنیم تا تمام دوستداران کسب درامد بتونند این پکیج رو تهیه نمایند.

همانطور که گفتم قیمت اصلی این پکیج 120 هزار تومن هستش که بعد از صحبتها و بررسی هایی که با تیم پرتلاشم داشتم،تونستم قیمت این پکیج رو تا این قیمت به طور موقتی پایین بیارم و باور کنید که پایین آوردن قیمت بیشتر از این به هیچ وجهه ممکن نبود؛ پس اگر دوستدار کسب درامد از تلگرام هستید،همین الآن اقدام به تهیه ی این پکیج نمایید تا از سایر دوستان خود عقب نمانید.

 طی صحبتهای بنده با تیمم قرار بر این شد که قیمت این پکیج بی نظیر، طی سه مرحله به قیمت واقعی اش برسد تا تمام افراد بتونند آنرا تهیه کنند.هر 10 روز ،نزدیک به 20 هزار تومن به قیمت این پکیج اضافه میشه تا سرانجام طی سه مرحله به قیمت واقعی خودش یعنی 120 هزار تومن برسه.

 

برای کسانیکه اقدام به تهیه ی این پکیج نمودند یک تضمینی رو مد نظر خودمون قرار دادیم که اگر نرم افزار موجود در این پکیج طی 25 روز از خرید شما از کار افتاد،هزینه ی شما رو بدون هیچ قید و بندی بازخواهیم گرداند. فقط کافیه که شماره تراکنش خودتون رو به ایمیل پشتیبانی سایت ارسال نمایید.

 

 جهت آشنایی بیشتر با این پکیج به کانال آپارات ما مراجعه نمایید.

 

http://www.aparat.com/poolbegir.8n8.com

 

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

پس از خرید این محصول یک فایل pdf دریافت خواهید کرد که در این فایل،7 لینک موجوده و همه ی این 7 لینک را باید دانلود کنید. 

حجم این پکیج کسب درامد از تلگرام به صورت مرحله به مرحله،نزدیک به 600 مگابایت هست که از این نظر،بینظیر بوده و اولین باری است که تیم ما تونسته کسب و کار تلگرامی را به این گونه آموزش دهد.

  انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

  نظرات برخی از مشتریان

  1
  0
  loading

  سایر کاربرانی که به این کاره علاقه داشتند، این کاره‌ها را نیز پسندیده‌اند :

  loading

  سایر کاره های تلگرام کده