توضیحات کاره

من یه مربی تمرینی با مدرک کارشناسی ارشد فیزیولوژی ورزشی هستم. ورزش رو از کودکی با ورزش های رزمی شروع کردم و از دبیرستان تا به حال تمرینات بدنسازی و فیتنس انجام میدم. من میتونم بر اساس علمی ترین پژوهش های انجام شده در حیطه ورزش و تندرستی مطابق با تفاوت های فردی شما بهتون برنامه ورزشی برای کاهش و افزایش وزن بدم. قبل از ارائه برنامه  شما چند تا پرسش نامه  رو باید جواب بدین. این پرسش نامه ها یک سری اطلاعات از وضعیت جسمانی و سابقه تمرینی و همچنین سلامتی شما رو به ما میده تا بتونیم بر اساس اونها برنامه تمرینی رو طراحی کنیم. اما این همه ی کار نیست. ما یک برنامه غذایی مطابق خواسته و سازگار با برنامه تمرینی شما براتون  مینویسیم و خدمتتون ارائه میدیم. راه از ما اراده و پشتکار از شما . 

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

 برنامه نهایی در دو  فایل پی دی اف خدمت شما ارائه میشود.لازم به ذکر است برای نوشتن و طراحی هر برنامه حداقل 24 و حداکثر 72 ساعت زمان لازم است تا با تحلیل شرایط جسمانی شما کار برنامه به بهترین شکل طراحی شود.

  انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

  با توجه به زمان آخرین فعالیت فروشنده، پیشنهاد می‌کنیم قبل از ثبت سفارش به ایشان پیام دهید و از پاسخگویی ایشان مطمئن شوید.
  اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.

  سایر کاربرانی که به این کاره علاقه داشتند، این کاره‌ها را نیز پسندیده‌اند :

  loading

  سایر کاره های personaltrainer