توضیحات کاره

         لطفا قبل از ثبت سفارش حتما از طریق دکمه "سئوال از فروشنده" با من در تماس باشید و راهنمایی بگیرید و بدون هماهنگی اولیه سفارش ثبت نکنید       

 

**** توجه :          با توجه به تغییرات API های اینستاگرام و مسدود شدن تمامی رباتها، تغییراتی در ربات ایجاد شده که مشکل بلاک شدن را حل کرده. جهت بهره برداری حداکثری از ربات لازم است از پراکسی برای تغییر آی پی هاست استفاده کنید تا محدودیت های جدید اینستاگرام مانع فعالیت ربات نشود. ***

 

   دیگر هزینه های اضافی و فالور های فیک و تقلبی بس است، دیگر سختی کشیدن برای ارسال پست منظم و مدیریت صفحه اینستاگرام بس است.   

 •  
 • اگر به دنبال افزایش فالور واقعی اینستاگرام هستید،
 • اگر به دنبال فالور ایرانی و حضور مشتری فعال در صفحه اینستاگرام خود هستید،
 • اگر به دنبال افزایش لایک و کامنت اکانت اینستاگرام خود هستید،

     به جای درستی آمده اید!     

​من میتونم برای شما یک ربات همه کاره اینستاگرام نصب کنم تا بطور اتوماتیک اکانت های شما را مدیریت کنه و براتون فالور واقعی جذب کنه و لایک و کامنت پیج شما را بصورت کاملا واقعی و هدفمند افزایش بده.

 

این ربات چطور کار میکنه؟

شما کمتر از 10 دقیقه وقت میذارید و ربات را به دلخواه خودتون تنظیم می کنید (البته من در تمام مراحل قدم به قدم راهنماییتون میکنم)، و دیگه تمام. شما به کارهای روزمره تون می رسید و ربات شروع میکنه به فعالیت و بصورت شبانه روزی بدون نیاز به روشن بودن مودم و بدون نیاز به اینترنت، به پیج هایی که مشخص کردید سر میزنه؛ لایک میکنه و کامنت میذاره و فالورهای دلخواهتون را به پیج شما میاره. 

 

این ربات چه کارهایی می تونه انجام بده؟

 • لایک اتوماتیک براساس هشتگ یا نام کاربری دلخواه شما
 • کامنت اتوماتیک براساس هشتگ یا نام کاربری دلخواه شما
 • فالو، فالو بک ، آنفالو اتوماتیک بر اساس هشتگ و...
 • پیام دایرکت اتوماتیک به کلیه فالورهای شما
 • پیام دایرکت اتوماتیک به فالورهای جدید شما
 • ارسال پست اتوماتیک از پیج های مشخص شده یا هشتگ های دلخواه در پیج خودتان
 • امکان مدیریت چندین اکانت اینستاگرام بدون محدودیت تعداد
 •  قابلیت تنظیم سرعت فعالیت و چندین امکان کاربردی دیگر

 

برای داشتن این ربات چه چیزی نیاز دارم؟

این ربات دقیقا یک سایت است پس شما نیاز به هاست و دامین برای این کار دارید. (اگر هاست و دامین ندارید نگران نباشید و فقط به من پیام بدید)

 

بعداز نصب این ربات، استفاده از آن هزینه ای هم برای من دارد؟

خیر، بعدازنصب ربات شما هیچ هزینه ی دیگری پرداخت نمی کنید، این ربات بدون هزینه اینترنت و بدون نیاز به روشن بودن مودم و کامپیوتر بصورت شبانه روی فعالیت می کنه.

 

فالورهایی که ربات اضافه می کنه فیک هستند یا واقعی، فعال یا غیر فعال هستند؟

با این ربات فقط فالورهای واقعی و فعال به پیج شما اضافه میشن و ایرانی یا خارجی بودن آنها به خواسته خودتون و تنظیمات ربات بستگی داره.

 

حرف آخر:

اگر چرخی توی اینترنت بزنید متوجه سایت هایی می شید که همین ربات را به شما اجاره میدن و برای استفاده 1 ماه و مدیریت فقط یک اکانت اینستاگرام حداقل ماهیانه 50 هزار تومن از شما حق اشتراک دریافت میکنند و همین ربات را به شما با حق اشتراک سالیانه 490 هزار تومن اجاره میدن که فقط می تونید برای یک حساب اینستاگرام ازش استفاده کنید.

دیگه تصمیم با خودتونه که این ربات را بطور کامل و بدون محدودیت مدت زمان استفاده، با قیمت بسیار ناچیز بصورت مادام العمر داشته باشید یا از اون سایتها بصورت ماهیانه اجاره کنید و هر ماه حق اشتراک پرداخت کنید.

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

یک سایت ربات همه کاره اینستاگرام برای مدیریت اکانت های اینستاگرام، بعلاه نصب و راه اندازی و تنظیم اولیه ربات و آموزش قدم به قدم آموزش تنظیمات اولیه ربات.

  مرور جزئیات و ثبت درخواست پروژه اختصاصی

  سفارش گیری این کاره متوقف شده است.
  ثبت سفارش برای این کاره فقط از طریق پروژه اختصاصی ممکن است.