توضیحات کاره

شرکتهای بیمه، کلاهبرداران بزرگی هستند که ماهها و سالها حق بیمه را می گیرند و به وقت لزوم، با هزار زحمت و بدبختی، بخشی از حقمان را به ما بر می گردانند.

ایا حرف بالا درست است؟ شاید بله و شاید نه

 اما……..

با توجه به اینکه میزان دارایی هایمان بزرگ و متنوع شده و نگهداری از همه ی آنها با جیب خودمان امکان پذیر نیست باید بیمه را بپذیریم. بیمه اتومبیل، بیمه کارگاه، بیمه سلامتی، بیمه بازنشستگی و بیمه عمر

صحبت در مورد بیمه شخص ثالث و بدنه اتومبیل نیست، در مورد بیمه درمان هم نیست. فکر می کنم کسانی که این مطلب را می خوانند به لزوم بیمه هایی که ذکر شد واقف هستند.

حرف اصلی من برای بازنشستگی است. آن هم نه بازنشستگی تامین اجتماعی که بایستی سی سال حق بیمه بپردازی و در آخر مبلغ آن به قدری نیست که واقعا با-زن-نشسته شویم!!. منظور بازنشستگی زودتر از موعد است با کیفیت مطلوبی که برای زندگی خود در نظر داریم.

سال ۸۷ بود که با بیمه عمر آشنا شدم، کارشناس مربوطه خیلی از مزایای آن گفت ولی طبق عادت بدبینی که همه ی ما نسبت به بازاریاب ها داریم، حرفهایش را جدی نگرفتم تا اینکه دو سال بعد، وقتی دیدم از لحاظ انضباط مالی و پس انداز وضعیت خوبی ندارم، با کمی تحقیق در اینترنت یک بیمه عمر خریداری کردم. هدفم بر شمردن مزایای گوناگون آن نیست، می توان با خواندن مطالبی در وبسایت شرکت های بیمه اطلاعات خوبی به دست آورد. مقصود این است که خریدن یک بیمه عمر، با طرحی(پلان) که با شرایط شخصی ما جور شود یکی از هوشمندانه ترین کارهاست که در بدترین حالت می تواند کمک خرج ما در زمان بازنشستگی باشد.

قدرت آن در سود مرکب است. سود مرکب یعنی اینکه ریالهای تازه متولد شده (سود ماهیانه یا سالیانه) را خرج نکنیم. به زبان ساده اگر گوسفندان ما بره زاییدند، آنها را نفروشیم و یا نخوریم. بگذاریم که رشد کنند و خود همچون سربازی فداکار برای ما ثروت آفرینی کنند. شما می توانید با محاسباتی ساده از مزایای سود مرکب طرح های بیمه عمر آگاه شوید. یا اینکه به نمایندگی های بیمه مراجعه کرده و توضیحات کامل دریافت کنید. صحبت از تورم و سود و دلار نیست، این یک سرمایه گذاری دراز مدت است که آینده شما را متحول می کند. اگر بیمه عمر ندارید، همین امروز برای آن اقدام کنید.

 پرداخت پانصد هزار تومان در سال کار سختی است؟

انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

فروشنده‌ی این کاره به مرخصی رفته است.

نظرات برخی از مشتریان

تاریخ آخرین سفارش تکمیل شده: ۲۶ فروردین ۱۳۹۴
3
0
loading

سایر کاربرانی که به این کاره علاقه داشتند، این کاره‌ها را نیز پسندیده‌اند :

loading

سایر کاره های مدرن بیندیش...