توضیحات کاره

لوگو شما باید مجموعه ای از ارزش‌ها، صفات و جلوه ای از نوع فعالیت و محصولات شما در ذهن مشتری  القا کند . شما با نمایش لوگوی خود به مشتری باید بتوانید خود را از سایر رقبا متمایز کنید.

انتخاب رنگ در لوگو بسیار با  اهمیت بوده و شما میتوانید رنگ های مد نظرتون رو به ما ارائه بدید، اما با توجه به این که ما مسئول زیبایی و جلوه لوگوی شما هستیم در صورت اینکه رنگ ها با نوع فعالیت، سلیقه جامعه هدف و برخی فاکتور های دیگر همخوانی نداشته باشد، ناچار به تعویض رنگ ها خواهیم بود.

گروه ما شامل طراح و ایده پردازی حرفه ای جهت خلق تصاویر و ایده های جدید و متخصصی در زمینه طراحی با نرم افزار های مثل ایلوستریتور و فتوشاپ می باشد.

مشتری پس از ثبت سفارش با پاسخ به پرسشنامه ما میتواند به سادگی تمامی مشخصاتی که از یک لوگو مد نظرش هست رو به ما منتقل کرده و با آسودگی خاطر منتظر تحویل پروژه خود باشد.

جهت دریافت فایل لایه باز لوگو خود میتوانید از قسمت افزودنی ها، تیک دریافت فایل لایه باز لوگو را بزنید تا فایل های ai  و psd خدمتتان ارسال شود.

همچنین پس از ثبت سفارش تا طرح اتود  و دستی میدیم که شما یک طرح را برای پیاده سازی در نرم افزار و نهایی کردن انتخاب خواهید کرد.

در صورت اینکه تمایل دارید اتود اضافه  بر 2 اتود قبلی دریافت کنید، میتوانید تیک گزینه دریافت اتود اضافی را در قسمت افزودنی ها بزنید.

در صورت تمایل به ساخت لوگو موشن میتوانید تیک ساخت لوگو موشن را در قسمت افزودنی ها بزنید، توجه بفرمایید لوگو موشن ساخته شده قابل ویرایش نمی باشد.

 کافیه یک بار به ما اعتماد کنید و کارتون رو به ما بسپارید، مطمئن باشید نظرتون رو جلب می کنیم  :)

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

1- فایل لایه باز لوگو در ایلوستریتور و  فتوشاپ

2- تصویر لوگو با فرمت png (بدون پس زمینه و با قابلیت بزرگنمایی تصویر بدون افت کیفیت و وضوح )

3- تصویر لوگو با فرمت jpg و دارای پس زمینه 

4- تصویر موکاپ شده لوگو

5- لوگو موشن با کیفیت 1080hd

    انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

    سفارش گیری این کاره متوقف شده است.