توضیحات کاره

پیج های تبلیغاتی اینستاگرام، یکی از راه های موثر برای تبلیغات در اینستاگرام است که توانسته‌اند مشاغل زیادی را ایجاد کنند و بدون نیاز به سرمایه‌ی اولیه ، به محل درآمدزایی برای خیلی از افراد ، آن‌هم از خانه تبدیل شوند. مطمئنا این دسته از کاربران و آن‌هایی که از پیج اینستاگرام خود برای بیزینس استفاده می‌کنند، به دنبال پیج های تبلیغاتی هستند تا خدمات خود را به دیگران معرفی کنند . پیج تبلیغاتی ما در اینستاگرام همانند دیوار اینستاگرام عمل میکند . جایی که شما میتوانید پیج خود را بر دیوار آن قرار دهید و از این طریق هزاران نفر با شما ، خدمات و محصولات شما آشنا میشوند .

برای اینکار کافی است  لینک پیج اینستاگرام خود را بفرستید بعد از بررسی محتوا ، ما پیج شما را به همراه توضیحاتی برای معرفی شما ،  در صفحه خود پست میکنیم . ( اگر خود شما هم متن معرفی از پیج خود دارید برای ما ارسال کنید ) .

 

                                     ****** از پذیرفتن پیجهایی با محتوای غیر اخلاقی معذوریم ******

 

نکته مهم :تبلیغ پیج شما برای همیشه در دیوار تبلیغاتی ما  خواهد ماند و به هیچ وجه پاک نخواهد شد .در واقع خدمات ما بصورت یک پست ثابت و همیشگی هست و برخلاف مابقی پیجها برای یک ماه یا یک روز نیست .  یک تیلیغ هم در وبلاگ دانستنیها برای شما انجام میشه .

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

بعد از خرید شما یک پست ثابت از معرفی کامل پیج اینستاگرام خود بعلاوه هشتگهای مرتبط در صفحه اینستاگرام تبلیغاتی ما خواهید داشت .

  توضیح کارشناس تضمین کیفیت «انجام میدم» :

  قبل از ثبت سفارش، حتما آدرس پیج را جهت بررسی پیج دریافت نمایید

  انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

  برای 1 پست ثابت   در 1 روز
  اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.

  سایر کاربرانی که به این کاره علاقه داشتند، این کاره‌ها را نیز پسندیده‌اند :

  loading