توضیحات کاره

کاره شماره 1

به نام خدا

در این سرویس لینک سایت شما با عبارت کلیدی مورد نظرتان در 50 وبلاگ فعال ، به روز ، با کیفیت و دارای محتوا درج می گردد

استفاده از این روش از نظر سئو و رتبه بندی سایت شما در گوگل و در نتیجه افزایش ورودی از موتورهای جستجو و بازدید از سایتتون بسیار مفید و موثر خواهد بود.

بک لینکها در قسمت پیوندها بصورت فالو درج می شوند. در واقع از هر وبلاگ که شامل چندین پست می باشند، چندین بک لینک به سایت شما در گوگل ایندکس می شود و به مرور زمان باعث بالا آمدن رتبه سایت شما در گوگل و موتورهای جستجو می شود.

سایتهای بسیاری با هزینه های بسیار بالا مشابه این سرویس را ارائه می دهند و اکنون شما می توانید با کمترین نرخ بک لینک در اینترنت از این سرویس استفاده کنید.

* سفارشات مجدد کاربران و رضایت حداکثری از این کاره، نشان دهنده نتیجه بخش بودن و موثر بودن آن برای سایتهای مختلف کاربران می باشد.
کیفیت بسیار بالای این وبلاگها از نظر اتوریتی و به روز شدن و ایندکس در گوگل، کمک بسیاری به ارتقا رتبه سایت شما در موتورهای جستجو می نماید و تا کنون سایتهای بسیار زیادی را با پروژه های اختصاصی همین کاره به صفحات اولیه گوگل رسانده ایم که در صورت تمایل نمونه کارها از طریق بخش پیامها برای شما ارسال خواهد شد.

در هر سفارش یک لینک به سایت شما با یک عبارت کلیدی موردنظرتان شامل حداکثر چهار کلمه در پنجاه وبلاگ متنوع و فعال از یک سرویس وبلاگدهی پرقدرت و با کیفیت درج خواهد شد.
لطفا برای هر سفارش فقط یک عبارت کلیدی ارسال بفرمایید.
مثال برای عبارت کلیدی : "خرید اینترنتی کفش چرم"
برای عبارات کلیدی بیشتر و تاثیر بیشتر روی سایتتان می توانید تعداد بک لینک های بیشتری را با تخفیف بیشتر سفارش دهید.

نکته مهم : در این سرویس فوق العاده بک لینکها بصورت دائمی ثبت می شوند و نیازی به تمدید وجود ندارد!

* قیمت این سرویس ویژه و ثبت دائمی لینکها به مدت محدود می باشد و ممکن است در آینده مدت زمان ثبت لینکها به شش ماهه کاهش پیدا کند یا قیمت افزایش پیدا کند، پس برای ثبت دائمی بک لینک هر چه سریعتر اقدام کنید...

در صورت تمایل به انجام سئوی خارجی روی سایتتان و ارتقاء رتبه گوگل در چندین عبارت کلیدی می توانید با درخواست پروژه اختصاصی هم اطلاعات موردنیاز در این رابطه را بعد از بررسی سایتتان دریافت کنید و هم از تخفیف بیشتری برای سفارش برخوردار شوید.

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

بعد از ثبت سفارش، درج لینک در وبلاگها انجام می شود و لیست آنها پس از تکمیل در یک فایل متنی برای خریدار ارسال می گردد...

  توضیح کارشناس تضمین کیفیت «انجام میدم» :

  سایت هایی که از آنها لینک داده می شود، الزاما رتبه ی الکسای بالایی ندارند، اما فروشنده متعهد است لینک ها را در وبسایت ها یا وبلاگ هایی با Domain Authority (DA) ی بالا ایجاد نماید (که از طریق سایت MOZ قابل بررسی است)

  انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

  فروشنده‌ی این کاره به مرخصی رفته است.

  سایر کاربرانی که به این کاره علاقه داشتند، این کاره‌ها را نیز پسندیده‌اند :

  loading

  سایر کاره های NOVIN ADS