توضیحات کاره

یکی از راه های افزایش احتمال بازدید ویدیو های یوتیوب ، استفاده از روش Boost می باشد. در روش Boost فرد یا افرادی با اکانت های واقعی و قدیمی ، که دارای فعالیت اصولی در یوتیوب هستند متعهد می شوند که ویدیو شما را از ابتدا و تا انتها به طور کامل تماشا کنند و اینتراکشن هایی را با آن انجام دهند.

هرچه قدر یک ویدیو اینتراکشن بیش تری داشته باشد (زمان تماشا ، لایک و کامنت) در نتیجه الگوریتم یوتیوب به طور خودکار تصمیم می گیرد که احتمالا تعداد افراد بیش تری ممکن است به این ویدیو علاقه مند باشند و به رایگان آن را وارد پیشنهادها به کسانی می کند که تا به حال آن ویدیو خاص را مشاهده نکرده اند.

از آن جایی ما خودمان بسیار از این روش سود بردیم و دارای یک تیم در حال حاضر 80 نفره از خانم های خانه‌دار ، دانشجویان و دانش آموزان عزیز هستیم که با دریافت هزینه نسبت به Boost ویدیو های ما اقدام می کنند و نتیجه شگرفی را از این کار تجربه کرده ایم ، بر آن شدیم که خدمات Boost را به شما نیز معرفی کنیم و در صورت تمایل در اختیار شما نیز قرار دهیم.

در حال حاضر تنها خدمات Boost زمان تماشا و کامنت ارائه می شود که قیمت آن توسط خود شما تعیین خواهد شد. به این معنا که در صورت تمایل ویدیو شما در اختیار تیم ما قرار خواهد گرفت و تا میزان مورد نظر شما به طور کامل تماشا خواهد شد. (قابل اثبات با اسکرین شات موبایل یا از داشبورد یوتیوب بعد از حداکثر 3 روز)

کامنت به دلیل سیستم های جدید یوتیوب گارانتی ندارد. 

قیمت پیشنهادی ما برای این کار 2500 تومان به ازای هر بازدید 10 دقیقه ای توسط 1 نفر است. اما شما می توانید بسته به اهمیت ویدیو رقم بسیار کم‌تر یا بیش تری را برای بازدید تعین کنید. هر چه رقم بالاتر باشد تعداد کسانی که مایل به تماشای ویدیو شما خواهند بود بیش تر خواهد شد.

در صورتی که رقم پیشنهادی شما کم‌تر از 2500 تومان برای هر بازدید 10دقیقه ای توسط 1 نفر باشد، برای شما پروژه اختصاصی تعریف خواهیم کرد. اما این پروژه اختصاصی برای 10 بازدید خواهد بود. زیرا با رقم پایین‌تر احتمال شرکت افراد گروه ما در افزایش بازدید ویدیو شما پایین‌تر است. 

قیمت تعیین شده بر روی حالت پیش فرض کاره، برای یک ویدیوی 10 دقیقه ای با گارانتی حداقل 35 بازدید و 5 لایک است. 

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

پس از خرید اگر چه صحت انجام کار از طریق داشبورد یوتیوب خود خریداران قابل بررسی است، اما ما نیز می توانیم اسکرین شات های تماشای ویدیو را ارسال کنیم. 

    انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

    برای 35 بازدید کامل از ویدیوی 10 دقیقه ای   در 2 روز
    اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.