توضیحات کاره

به نام آفریدگار زیبایی‌ها

 

ارزش در حرفه‌ی طراحی گرافیگ زمانی به دست میاد که ایده‌های قوی و جدید ارائه بشه؛ به همین دلیل، بخش اصلی کار به تحقیق، تفکر و ایده‌پردازی تعلق داره؛ در نتیجه، کارفرما بعد از ثبت سفارش، چند روزی صبر میکنه تا اولین اتود به دستش برسه!

زمانی نتیجه‌ی کار طراح، موفقیت‌آمیز تلقی میشه که خود طراح، کارفرما و مخاطبانش را به وجد بیاره! و این مهم، به دست نمیاد مگر اینکه همه‌ی مراحل کار بر اساس روال حرفه‌ای، قواعد فنی و اصول هنری باشه.

همسو با اهداف مذکور، طراحی تخصصی لوگو و لوگوتایپ مفهومی در سبک مدرن و با رویکرد کمینه‌گرایانه، توسط اینجانب در بازه‌ی قیمتی سیصد و پنجاه‌ هزار تا دو میلیون تومان انجام میشه. میزان انرژی و مقدار وقتی که برای تولید اثر و توسعه‌ی آن اختصاص داده میشه، ارزش هر تعرفه را مشخص میکنه. در واقع، هر چه زمان، انرژی و بودجه‌ی تخصیص‌یافته برای اجرای پروژه، متناسب و دقیق انتخاب بشه، احتمال رسیدن به نتیجه‌ی بهتر هم افزایش پیدا کرده!

در نهایت اینکه، پشتیبانی رایگان و مادام‌العمر برای  خدمات ارائه‌شده، انجام میشه؛ به این معنا که همیشه از پیشنهاد ویرایش جدید برای تقویت کار، استقبال میشه و با مشاوره‌ی کارشناسی و اجرای رایگان توأم خواهد بود. حتی ممکنه بعد از سال‌ها استفاده از لوگویی که تأیید کردید، طرحی از جانب بنده دریافت کنید که شامل بروزرسانی و توسعه‌ی همان لوگو باشه، بدون اینکه حتی درخواستی داده باشید!

 

  فهرست برخی از خدمات و تعرفه‌ها   

 1. طراحی یک لوگوی تصویری یا لوگوتایپ تک‌زبانه با دو اتود متفاوت، در چهار روز: 350.000 تومان - با چهار اتود متفاوت، در یک هفته: 800.000 تومان و با شش اتود متفاوت، در ده روز: 1.200.000 تومان
 2. طراحی لوگوتایپ دو زبانه با دو اتود متفاوت برای هر زبان، در یک هفته: 700.000 تومان و با سه اتود متفاوت برای هر زبان، در ده روز: 1.200.000 تومان
 3. طراحی لوگوی ترکیبی از 700.000 تومان در یک هفته تا 2.000.000 تومان در پانزده روز
 4. انتخاب نام و شعار برند با چهار پیشنهاد متفاوت در یک هفته: 800.000 تومان
 5. بازطراحی عین اتود یا مدل، بدون تغییرات در یک روز: از 35.000 تا 120.000 تومان
 6. بازطراحی همراه با تقویت و توسعه‌ی اتود یا مدل، مطابق با ایده‌ی کارفرما در یک تا سه روز: از 70.000 تا 250.000 تومان
در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 
 1.    اتود                 
 2.    فرمت‌های استاندارد ارائه                      
 3.    فایل لایه باز وکتور                   
 4.    شناسنامه‌ی طرح                

  مرور جزئیات و ثبت درخواست پروژه اختصاصی

  قیمت پایه  برای  یک لوگو یا لوگوتایپ تک‌زبانه 4 روز 350,000 تومان
  سایر خدمات اختصاصی (نیازمند بررسی)   توافقی
  ثبت سفارش برای این کاره فقط از طریق پروژه اختصاصی ممکن است.