توضیحات کاره

مشاوره قبل از ازدواج به صورت غیر حضوری و از راه دور به صورت طرح پرسش هایی که باید از طرف مقابل یا همسر آینده تان بپرسید و مطابقت پاسخ هایی که به شما میدهد با خواسته ها و سلیقه شخصی تان بطوری که با پاسخ های او افق جدیدی برای زندگی مشترک با وی درمقابل شما گشوده شود و همسر آینده تان را از همه لحاظ حدود 60 تا 70 درصد بشناسید و تصمیم بگیرید که با او ازدواج کنید یا منصرف شوید و زندگی تان را عاقلانه شروع کنید و عاشقانه ادامه دهید.

مشاوره خانواده که مربوط به بعد ازدواج است و بصورتی که معرفت و شناخت فرد را در مورد مشکل پیش آمده ارتقاء میدهم و سپس راهکارهای عملی و عقلانی که مطابق با احکام شرعی و الهی است پیشنهاد می کنم و تکنیک های برون رفت از وضعیت پیش آمده را به وی آموزش میدهم.

مشاوره های مذهبی  به صورت ارائه راهکارهای دینی و در اختیار گذاشتن ذکرهایی برای حل مشکلات و رفع گرفتاری ها از خواص سوره ها و آیات قرآن و دعاهای مجرب معصومین علیهم السلام.

 • شرایط ارائه مشاوره قبل از ازدواج:
 • 1-فرم سوالات مشاوره شماره (1) مبلغ ده هزارتومان.
 • 2- در صورت نیاز و تقاضای فرم مرحله دوم از سوی خریدار ، فرم سوالات مشاوره شماره (2) نیز مبلغ ده هزارتومان.
 • 3- درصورت نیاز به ارزیابی پاسخ سوالاتی که طرف مقابل داده ویا  توضیح بیشتر برای سوالاتی که منجر به راهنمایی بیشتر باشد ، برای هرمرحله ی پاسخ به سوالات مبلغ ده هزارتومان.

کلیه موارد مشاوره بصورت سوال و جواب و درصورت نیاز با پاورپویینت ارائه خواهد شد.

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

سوالاتی که قرار است از طرف مقابلش بپرسد و چگونه ارزیابی کردن  پاسخ هایی که به شما میدهد.

  انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

  مشاوره قبل از ازدواج +2 روز +10,000 تومان

  نظرات برخی از مشتریان

  1
  0
  loading

  سایر کاربرانی که به این کاره علاقه داشتند، این کاره‌ها را نیز پسندیده‌اند :

  loading