توضیحات کاره

مشاوره قبل از ازدواج به صورت غیر حضوری و از راه دور به صورت طرح پرسش هایی که باید از طرف مقابل یا همسر آینده تان بپرسید و مطابقت پاسخ هایی که به شما میدهد با خواسته ها و سلیقه شخصی تان بطوری که با پاسخ های او افق جدیدی برای زندگی مشترک با وی درمقابل شما گشوده شود و همسر آینده تان را از همه لحاظ حدود 60 تا 70 درصد بشناسید و تصمیم بگیرید که با او ازدواج کنید یا منصرف شوید و زندگی تان را عاقلانه شروع کنید و عاشقانه ادامه دهید.

مشاوره خانواده که مربوط به بعد ازدواج است و بصورتی که معرفت و شناخت فرد را در مورد مشکل پیش آمده ارتقاء میدهم و سپس راهکارهای عملی و عقلانی که مطابق با احکام شرعی و الهی است پیشنهاد می کنم و تکنیک های برون رفت از وضعیت پیش آمده را به وی آموزش میدهم.

مشاوره های مذهبی  به صورت ارائه راهکارهای دینی و در اختیار گذاشتن ذکرهایی برای حل مشکلات و رفع گرفتاری ها از خواص سوره ها و آیات قرآن و دعاهای مجرب معصومین علیهم السلام.

 • شرایط ارائه مشاوره قبل از ازدواج:
 • 1-فرم سوالات مشاوره شماره (1) مبلغ ده هزارتومان.
 • 2- در صورت نیاز و تقاضای فرم مرحله دوم از سوی خریدار ، فرم سوالات مشاوره شماره (2) نیز مبلغ ده هزارتومان.
 • 3- درصورت نیاز به ارزیابی پاسخ سوالاتی که طرف مقابل داده ویا  توضیح بیشتر برای سوالاتی که منجر به راهنمایی بیشتر باشد ، برای هرمرحله ی پاسخ به سوالات مبلغ ده هزارتومان.

کلیه موارد مشاوره بصورت سوال و جواب و درصورت نیاز با پاورپویینت ارائه خواهد شد.

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

سوالاتی که قرار است از طرف مقابلش بپرسد و چگونه ارزیابی کردن  پاسخ هایی که به شما میدهد.

  انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

  مشاوره قبل از ازدواج +2 روز +10,000 تومان
  با توجه به زمان آخرین فعالیت فروشنده، پیشنهاد می‌کنیم قبل از ثبت سفارش به ایشان پیام دهید و از پاسخگویی ایشان مطمئن شوید.
  اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.