توضیحات کاره


تحقیق کلمات کلیدی یکی از مهم ترین بخش های سئو محسوب می شود که لازم است مدیران سایت ها و سئوکاران آن را بلد باشند و به درستی بتوانند آن را انجام دهند. در صورتی که سایتی تحقیق عبارات کلیدی را به درستی انجام دهد، ورودی گوگل آن سایت، ده ها و یا حتی صدها برابر می شود. انتخاب عنوان مناسب و پر جستجو حائز اهمیت بسیار است که لازمه این کار، تحقیق کلمات کلیدی است. که این ابزار ها عبارتند از 

1)گوگل کیورد پلنر (Google Keyword Planner) نام ابزاری است که بتوانیم به بهترین شکل ممکن، تحقیق کلمات کلیدی را انجام دهیم. میزان سختی کلمات کلیدی موضوع مهم دیگری است که باید آن را جدی گرفته و به خوبی بتوانیم این کار را انجام دهیم. یکی از بزرگ ترین اشتباهات سایت های تازه تاسیس، انتخاب کلمات کلیدی سخت و پر رقابت است. در اینجا به موضوع طریقه سنجیدن میزان سختی کلمات کلیدی می پردازیم و نکات مهمی را در این باره مطرح می کنیم.

یکی از مهم ترین و پایه ای ترین معیارهای موتورهای جستجو، انتخاب کلمات کلیدی مناسب است. در صورتی که تمامی کارهای لازم را انجام دهیم اما از کلمات کلیدی مناسب استفاده نکنیم، مانند این است که هیچ کاری انجام نداده ایم. کاربران از طریق کلماتی که در سایت استفاده می شوند، می توانند شما را در گوگل پیدا کنند.

گوگل، بزرگ ترین موتور جستجوی دنیا است که روزانه ایرانی ها صدها میلیون بار در آن جستجو می کنند. زمانی که کاربری از طریق جستجو در گوگل وارد سایت شما می شود، بدین معنا است که به دنبال شما و یا محصولات شما است. این در حالی است که درصد زیادی از کاربرانی که از طریق تبلیغات وارد سایت شما می شوند، به دنبال شما نیستند و مانند کاربران گوگل به سایت و محصولات شما وفادار نیستند.

2)گوگل ترندز ابزاری برای نمایش روند جستجوی واژه های مختلف در موتور جستجوی گوگل می باشد. با گوگل ترندز می توان آمار جستجو و سلیقه مردم را مورد بررسی قرار داد و از آن در تولید محتوایی مطابق با سلیقه و نیاز آنها استفاده کرد. همچنین انتخاب کلمات کلیدی و بسیاری از جزییاتی که مدیران سایت با آن مواجه هستند را میتوان با گوگل ترندز مشخص کرد. گوگل ترندز ابزاری بسیار کاربردی و مفید برای وبمستران و کارشناسان سئو محسوب می شود.

حتی می توانیم چند کلمه را با هم وارد کرده و آنها را با یک کاما از هم جدا کنیم که در این صورت گوگل ترندز آنها را با هم مقایسه می کند و در نمودار نمایش می دهد . می توان کلماتی را که بیشتر مورد کاربرد بوده اند و شکلی که کاربران بیشتر از آن استفاده می کردند را بدست آورد و روی آن تمرکز کرد.

3)آنالیز کلمات کلیدی بر اساس میزان رقابتی بودن آنها (با یک تکنیک خاص ) 

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

بعد از آنالیز کلمات کلیدی در 3 ابزار کفته شده بهترین و مهم ترین کلمات کلیدی در حوزه فعالیت سایتتان ( از لحاظ میزان جستجو و حستجوی زمانی و رقابت پذیری ) در فایل های جداگانه اعم از ( اسکرین شات و یا فایل اکسل ) برایتان ارسال می گردد 

 

    انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

    برای تحقیق کلمات کلیدی   در 1 روز
    اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.

    سایر کاره های mostefashagary