توضیحات کاره

من با مطالعات میدانی و تحقیقی بسیاری که در زمینه ی کسب و کار و پرورش استارت آپ ها داشته ام می توانم شما را در پرورش ایده، یا طراحی طرح تجاری(Businuss Plan)، و یا شتاب دهی استارت آپ کمک کنم.

طبق آمار از هر 10 کسب و کار نوپا تنها یکی می تواند خود را در بازار حفظ کند و از هر 10 کسب و کار موجود در بازار تنها یکی از آنها می تواند علاوه بر حفظ موقعیت خود رشد کند.

فرق بین کسب و کار هایی که به راحتی از چرخه حذف می شوند با کسب و کارهایی که پایدار هستند تنها در مدیریتشان است.یک مدیر خوب می تواند یک کسب و کار با ایده ای معمولی را از یک کسب و کار با ایده ی عالی ولی با مدیریت ضعیف بسیار جلو بیندازد.

قطعا خیلی از صاحبان ایده و کسب کار ها وقت کافی برای مطالعه های مورد نیازشان را ندارند، برای همین مشاورانی استخدام می کنند که آنان مطالعات را انجام بدهند و با مشورت هایشان مدیران را راهنمایی کنند. من اینجا دقیقا همان نقش مشاور را دارم، با مطالعات بسیار و دیدن نحوه ی شروع استارت آپ های موفق و شتاب دهی آنان.

این روز ها قیمت مشاوران فریلنسر سر به فلک می کشد!قیمت هایی در حد و حدود 500هزار تومان برای هر ساعت!که قطعا صاحبان ایده های نوپا نمی توانند این هزینه ها را متقبل شوند؛ اینجاست که من می توانم با قیمت بسیار بهتر شما را یاری کنم.

من به ازای هر بسته ی مشاوره با قیمت فوق العاده ی 3 هزار تومان شما را در راه اندازی، حفظ موقعیت، شتابدهی یا هر موضوع دیگری راهنمایی می کنم.

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

در آغاز پس از پرداخت هزینه ی بسته ابتدایی من متن مشاوره ی ابتدایی بسیار مفید را در اختیار شما می گذارم. بسیاری از افراد همینجا کارشان تمام می شود، اما اگر شما نیاز به مشاوره ی تخصصی داشتید در قیمت پیام امن می توانید سوالات خود را بدون نیاز به تقبل هزینه ای بپرسید.

بسته های جانبی ای هم برای هر موضوع خاصی بنا به تمایل مشتری طراحی می شوند. مثلا در مورد مدیریت فروش یا مثلا در مورد ساخت برند شخصی و...

نوع محتواهای ارسالی: متنی (pdf یا word)،  عکس،  
حجم کل محتوای ارسالی: 1 مگابایت

    انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

    فروشنده‌ی این کاره به مرخصی رفته است.

    سایر کاربرانی که به این کاره علاقه داشتند، این کاره‌ها را نیز پسندیده‌اند :

    loading

    سایر کاره های محمد نظری