توضیحات کاره

یکی از مهم ترین عوامل موثر در سئو و بهینه سازی سایت و بهبود رتبه سایت در گوگل ، افزایش ورودی سایت از طریق گوگل و سایر موتورهای جستجو است. از دید گوگل زمانی که این اتفاق می افتد یعنی محتوا سایت شما نسبت به بقیه سایت های جستجو شده برای کاربران مفیدتر بوده است. پس مطمئنا گوگل این ورودی را به عنوان یک امتیاز برای سایت شما ثبت می کند.

تعیین دقیق تعداد بازدید: می توانید مدت زمان حضور کاربر بر روی سایت خود را تعیین نمایید.(از 1000 بازدید روزانه تا 10 هزار بازدید روزانه)
تعیین تعداد زیرصفحه: امکان وجود دارد که هر کاربر از بیش از یک صفحه از سایت شما بازدید به عمل آورد.( از 1 تا 5 زیر صفحه یا همان Subpage)
تعیین کلیدواژه مورد نظر شما: کلیدواژه شما با هر تعداد کاراکتر تعریف خواهد شد.
تعیین میزان مدت زمان ماندگاری: شما به راحتی میتوانید که مدت زمان ماندگاری کاربر در سایت را مشخص کنید.( از 30 ثانیه تا 180 ثانیه)
بازدید با آی های واقعی ایرانی: بازدید ها کاملا معتبر و با آی پی های ایرانی می باشد.
کاهش بانس ریت: با توجه به امکان فوق العاده بازدید از زیرصفحه به جرات ادعا می کنیم که ضریب فرار کابران به طرز چشمگیری کاهش خواهد یافت.
تائید آمار توسط گوگل آنالیتیکس: بازدید ها کاملا واقعی هستند که توسط قدرتمندترین ابزار آمار گیر یعنی گوگل آنالیتیکس قابل مشاهده و پیگیری خواهند بود.

                                                                ***خدمات ویژه در قالب طرح VIP_Google***
VIP امکان بازدید از لینک ها یا عناوین مشخص شده توسط شما

VIP امکان بازدید همزمان از وبسایت شما و کسب درآمد از پاپ آپ!! (به میزان 10 درصد از بازدید ها میتوانید تعیین کنید که پاپ آپ را هم باز کنند)

VIP امکان تعیین ورودی های گوگل از طریق موبایل یا کامپیوتر 

VIP
 تحلیل و بررسی کلیدواژه های مورد نظر شما و تحلیل رقبا

آیا به موفقیت بیشتر و بهتر دیده شدن در گوگل نیاز دارید؟ خدمات VIP را از طریق پروژه اختصاصی تعریف کنید تا با تحلیل هدفمند سایت شما بهترین پیشنهاد را به شما ارائه دهیم.


توجه!! (قیمت ها)
$ قیمت پایه حداقل از 100 تا 500 ورودی گوگل= 3 هزارتومان تا 15 هزار تومان (به ازای هر ورودی 30 تومان و مدت زمان 30 ثانیه)
$ قیمت پایه حداقل 500 تا 1000 ورودی گوگل= 15 هزار تومان تا 25 هزار تومان (به ازای هر ورودی 25 تومان و مدت زمان 45 ثانیه)
$ قیمت پایه حداقل 1250تا 2000  ورودی گوگل= 25 هزارتومان تا 40 هزار تومان (به ازای هر ورودی 20 تومان و مدت زمان 60 ثانیه)
$ قیمت پایه حداقل 2000 تا 5000 ورودی گوگل= 30 هزار تومان تا 75 هزار تومان (به ازای هر ورودی 15 تومان و مدت زمان 120 ثانیه)
$ قیمت پایه حداقل 5000 تا 10000 ورودی گوگل= 50 هزار تومان تا 100 هزار تومان (به ازای هر ورودی 10 تومان و مدت زمان 180 ثانیه)

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

"نکات مهم"
** با توجه به تعداد ورودی ها و مدت زمان ماندگاری آن ها سفارش از 1 ساعت تا مدت زمان دلخواه شما قابل تنظیم خواهد بود.
** به طور کلی بین دو هفته الی یک ماه زمان لازم است تا گوگل و الکسا متوجه افزایش ترافیک و ورودی های شما شوند و تغییرات لازم را روی سایت شما اعمال کنند پس به مدت زمان یک روز نمی توان معجزه رخ داد!! 
** اگر میخواهید تعداد ورودی ها از موارد بخش قیمت ها یا دلخواه خودتان در مدت زمان مورد نظر شما و ... را داشته باشید پیامی را با عنوان #گوگل_دوست_من به ما ارسال کنید یا پروژه اختصاصی ایجاد کنید.

  انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

  1000 بازدید اضافی 60 ثانیه ای و تحلیل کلیدواژه +2 روز +70,000 تومان
  1000 بازدید 120 ثانیه ای و قابلیت تعیین دستگاه ورودی موبایل یا دسکتاپ +5 روز +100,000 تومان
  برای 100 ورودی گوگل مدت زمان 30 ثانیه   در 1 روز
  اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.

  سایر کاربرانی که به این کاره علاقه داشتند، این کاره‌ها را نیز پسندیده‌اند :

  loading

  سایر کاره های Google_PG