توضیحات کاره

من مدرس زبانهای انگلیسی، اسپانیایی و ترکی استانبولی هستم و از اونجایی که برای یادگیری این زبان ها به روش خودخوان برای کاربران فارسی زبان در فضای اینترنت منابع جامعی وجود ندارد، تصمیم گرفتم با استفاده از امکانی که سایت "انجام میدم" در اختیار کاربران میگذاره، مطالبی که در خصوص یادگیری زبانهای مختلف جمع آوری کرده ام رو در اختیار علاقه مندان به یادگیری زبان (فعلا اسپانیایی) بگذارم. 

همونظور که از عنوان کاره مشخص هست، قراره با الفبای اسپانیایی شروع کنم. فایل پی دی افی که در اختیار شما میگذارم شامل حروف و صداها، توضیح قواعد مربوط به هر حرف، نحوهء تلفظ حروف در کلمات مختلف، استفاده از الفبای فارسی با تمام مصوت ها برای یادگیریِ تلفظ درست حرف و کلمه به گونه ای که بعد از خوندن دقیق این مطالب، شما توانایی خواندن و نوشتن هرکلمه ای رو به اسپانیایی خواهید داشت. در ضمن، در حین یاد گرفتن الفبا، در حدود دویست کلمه از این زبان را نیز خواهید آموخت. 

 

درمورد فایلی که در افزودنی های کاره به آن اشاره شده است نیز این توضیح لازم است که: این صد کلمه شامل چند صفت، اعداد، نام چند کشور و مثال هایی برای استرس کلمات و نحوه تلفظ مصوت هایی است که در کنار هم قرار میگیرند. همانند فایل اصلی، این pdf نیز همراه با معنی کلمات، توضیحات لازم و تلفظ با استفاده از الفبای فارسی و یک فایل صوتی است.

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

یک فایل ِ پی دی اف ِ ده صفحه ای

  توضیح کارشناس تضمین کیفیت «انجام میدم» :

  شما می توانید بخشی از این آموزش را از طریق این لینک ببینید

   

  انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

  فروشنده‌ی این کاره به مرخصی رفته است.

  سایر کاربرانی که به این کاره علاقه داشتند، این کاره‌ها را نیز پسندیده‌اند :

  loading

  سایر کاره های MaeeSafaee