توضیحات کاره

امروزه دیدن شدن در فضای اینترنت اهمیت بسیار بالایی برای هر کسب و کاری دارد. در کنار طراحی مناسب سایت و کانال تلگرام و سئو مناسب آن ، تبلیغات یا اخذ لینک از سایت های معتشبر و باسابقه اهمیت فراوانی دارد. 

بدین منظور رپورتاژ آگهی که مقاله‌ای تبلیغاتی است که همچون دیگر پست‌های سایت های خبری در سایت خبری به منظور معرفی محصول ، سایت ، خدمات یا سرویس مذکور به جامعه‌ی مخاطب قرار میگیرد اهمیت بسیاری دارد . بدین منظور من میتونم ریپورتاژ شما را در یکی از بزگترین سایت های خبری به نام تکنویاب بصورت دائم و بدون حذف، با لینک مستقیم به شما ارائه دهم. 

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

امروزه دیدن شدن در فضای اینترنت اهمیت بسیار بالایی برای هر کسب و کاری دارد. در کنار طراحی مناسب سایت و کانال تلگرام و سئو مناسب آن ، تبلیغات یا اخذ لینک از سایت های معتبر و باسابقه اهمیت فراوانی دارد. 

بدین منظور رپورتاژ آگهی که مقاله‌ای تبلیغاتی است که همچون دیگر پست‌های سایت های خبری در سایت خبری به منظور معرفی محصول ، سایت ، خدمات یا سرویس مذکور به جامعه‌ی مخاطب قرار میگیرد اهمیت بسیاری دارد . بدین منظور من میتونم ریپورتاژ شما را در یکی از بزگترین سایت های خبری به نام تکنویاب بصورت دائم و بدون حذف، با لینک مستقیم به شما ارائه دهم. قیمت این خدمت در سایت سازنده ( تکنویاب ) مبلغ 250000 تومان می باشد که من برای مدت محدود در اینجا به این قیمت جزئی قرار دادم.

پس از خرید ، شما به من متن تبلیغ یا معرفی محصول ، سایت ، خدمات ، یا سرویس خود را همراه با تصویر مناسب می دهید و من آن را در کمتر از 48 ساعت در سایت تکنویاب ریپورتاژ می نمایم. 

    انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

    برای 1 پست   در 2 روز
    اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.

    سایر کاربرانی که به این کاره علاقه داشتند، این کاره‌ها را نیز پسندیده‌اند :

    loading