توضیحات کاره

افزایش فالوور واقعی همواره دغدغه مهم مدیران پیج های اینستاگرام است و کسب و کارهای فعال در این شبکه اجتماعی ابتدا به دنبال افزایش فالوور اینستاگرام رایگان و سپس تبلیغات پربازده با کمترین هزینه ممکن هستند.

به شما یاد میدم چطور فالوورهای واقعی خود را پیدا کنید و با آنها تعامل کنید و کسب درآمد بینظیر داشته باشید . همونطور که خودم دارم. 

 

روال کار افزایش فالوور اینستاگرام  در سه بخش مهم بررسی میکنیم .

در بخش نخست نحوه فعالیت در اینستاگرام و فوت و فن های ویژه آن است که پایه و اساس کار است اما به تنهایی تاثیر چشمگیری در جذب فالوور ندارد.

مورد دوم استفاده از ربات هوشمند افزایش فالوور است که به طور میانگین ماهیانه هزار تا ۱۰ هزار فالوور واقعی، فعال و هدفمند برای پیج شما کسب می کند که برای کسب و کارهای کوچک و متوسط بهترین و پربازده ترین راه است.

مورد سوم تبلیغات در پیج های بزرگ و مطرح اینستاگرام و اینفلوئنسر مارکتینگ است. این روش بسیار پرهزینه اما برای کسب و کارهای بزرگ گزینه مناسبی است و بازدهی خوبی دارد. در این مقاله ۲۵ صفحه ای هر سه گزینه را به تفصیل بررسی خواهیم کرد.

 

 

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

ضمن تشکر از خرید شما ، 

مشتری بطور واضح ، یک فایل pdf شامل ۲۳ صفحه دریافت خواهد کرد. در این مقاله سه بخش را مطالعه خواهد کرد. سایت هایی که پیشنهاد شده برای بهبود عملکرد و افزایش‌ بازدهی اینستاگرام به ایشان کمک خواهد کرد تا هرچه بیشتر با کاربران خود به تعامل بپردازد. در پایان هم یک ربات اینستاگرام با تمام ویژگی های گفته شده در مقاله به ایشان پیشنهاد داده شده است که میتواند در آن سایت ثبت نام کند و به فعالیت بپردازد. 

نوع محتواهای ارسالی: متنی (pdf یا word)،  
حجم کل محتوای ارسالی: 1.3 Mb
  • نوع فالوورها: واقعی
  • موقعیت جغرافیایی فالوورها: ایرانی، بین المللی
  • فعالیت ممبرها: فعال

انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

با توجه به زمان آخرین فعالیت فروشنده، پیشنهاد می‌کنیم قبل از ثبت سفارش به ایشان پیام دهید و از پاسخگویی ایشان مطمئن شوید.

سایر کاره های Mohsen Honary