توضیحات کاره

شناسایی افراد در تلگرام ، اینستاگرام و کلیه شبکه های اجتماعی به دو روش

بسیاری از افراد تصور می کنند چون سرور های شبکه های اجتماعی در داخل کشور نیستند پس امکان شناسایی افراد هم در این شبکه ها وجود نداره.با این روش من به شما یاد میدم که چطور آی پی (IP) افراد را به راحتی بدون داشتن هیچ دانشی در زمینه برنامه نویسی یا شبکه به دست بیارید.ایجاد فیک پیج در اینستاگرام به اسم شما و سوء استفاده ازعکس های شما و یا اکانتی در تلگرام با مشخصات شما ممکن براتون اتفاق افتاده باشه با این روش به راحتی میتونید آی پی شخص را پیدا کرده و از وی شکایت کنید.  

IP در واقع یک شماره شناسایی یکتا برای یک ارتباط تحت وب است که با آن کامپیوترهای مختلف (یا سرورهای مختلف) در شبکه گسترده وب از هم بازشناخته می شوند، بدین ترتیب موقعیت جغرافیایی کاربر، اطلاعات اتصال به شبکه و... قابل شناسایی و پیگیری است.در واقع شما وقتی آی پی یه شخص را دارید در واقع مثل این میمونه که شماره ملی اون فرد را دارید و قطعا شخص با مراجعه به مراکز قانونی قابل شناسایی خواهد بود.

قابلیت ها:

* علاوه بر آی پی فرد اطلاعات تکمیل کننده دیگری مانند نوع سیستم عامل و ورژن آن + نام مرورگر و ورژن آن در اختیار شما قرار می گیرد.  

* روش ها  نیاز به دانشی در زمینه شبکه یا برنامه نویسی ندارند و هر کسی به راحتی از آنها می تواند استفاده کند.

* روش ها نیاز به هیچ پیش نیازی ندارند و آموزش ها به صورت 0 تا 100 خواهد بود.

* آموزش ها به صورت ویدیویی با کیفیت بالا می باشند.

* آموزش ها با پشتیبانی کامل خواهند بود و در صورت مشکل در اجرا و یا درست متوجه نشدن آن ها یا هر اشکال دیگری ، تا اجرای کامل و نتیجه گرفتن از آن ها ، در کنار شما خواهم بود.

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

پنج فایل ویدیویی + یک فایل pdf

 

    انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

    اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.

    سایر کاربرانی که به این کاره علاقه داشتند، این کاره‌ها را نیز پسندیده‌اند :

    loading