توضیحات کاره

نمونه کار های زیادی در بازی های رایانه ای و اندروید دارم. کمترین هزینه و بهترین کیفیت کار رو ارائه میدم.

*** با توجه به ویدیوی موجود، پی می برید که تجربه ی کار با سایت های معتبر را هم دارم. ***

قطعا شما علاوه بر انجام بازی مورد علاقه ی تان می توانید با انتشار بازی بر محبوبیت و اعتبارتان بیفزایید و با فروش بازی خود درآمد خوبی هم داشته باشید که بستگی به میزان بازاریابی و تبلیغاتتان دارد و در مارکت هایی مثل کافه بازار و... فروش خوبی دارد. یا می توانید بازی خاصی را برای کسی که دوستش دارید بسازید و به او هدیه دهید...

تخصص ما بیشتر در مورد الف می باشد:
الف) بازی دارای کاراکتر آدم که در محیط های مختلف قرار میگیره و باید مراحل رو با موفقیت به پایان برسونه. مخفیانه به مناطق دشمن بره و معما ها رو حل کنه. از موانع سهمناک که در مقابلش قرار داره جان سالم به در ببره، از وسایل نقلیه مثل ماشین، هواپیما، کشتی، قایق و... در مراحل مختلف استفاده کنه. ایجاد دیالوگ های زیبا ، مبارزه با استفاده از اسلحه و مهمات، زدن دکمه های کیبورد در زمان مورد نیاز در رایانه و سایر مراحلی که نوآوری های خاصی در آن ها وجود دارد... (قدرت مانور زیاد است)

ب) بازی هواپیمایی دوبعدی که قابلیت بازی دونفره را هم دارد. شلیک به هواپیماهای دیگر، دارای نوار سلامتی، عبور از موانع و... (قدرت مانور کم است)

ج) بازی اتومبیل رانی که دوربین هوایی می باشد. (قدرت مانور کم است)

د) اگر بازی دلخواهتان متفاوت تر از موارد فوق می باشد، با ذکر توضیحات در مورد بازی، ما را از توانایی انجام آن آگاه سازید.

بازی ساخته شده برای رایانه به صورت پرتابل (بدون نیاز به نصب) می باشد ولی در صورت درخواست خریدار می توانیم برای آن ستاپ (فایل نصب) ایجاد کنیم. بعد از اتمام ساخت بازی، بر روی آن ضدهک نصب خواهد شد تا از سوء استفاده ی دیگران جلوگیری شود. از صدا ها و موسیقی های بسیار با کیفیت استفاده می کنیم و نگرانی ای نسبت به گرافیک، صدا، گیم پلی و... نخواهید داشت. بازی دارای منو، داستان و سایر امکاناتی است که یک بازی رایانه ای یا اندروید حرفه ای دارد. حجم بازی معمولا در بازه ی 30 تا 100 مگابایت قرار دارد و بیش تر نخواهد شد، چرا که از بهینه ترین منابع در ساخت بازی استفاده می کنیم.

بعد از تحویل سفارش، هر گونه مشکل در اجرای بازی، روش بازی و... داشتید شما را راهنمایی خواهیم کرد.

تمامی سوالات خود را می توانید با ما درمیان بگذارید.

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مرور جزئیات و ثبت درخواست پروژه اختصاصی

قیمت پایه   30 روز 200,000 تومان
سایر خدمات اختصاصی (نیازمند بررسی)   توافقی
ثبت سفارش برای این کاره فقط از طریق پروژه اختصاصی ممکن است.

سایر کاربرانی که به این کاره علاقه داشتند، این کاره‌ها را نیز پسندیده‌اند :

loading

سایر کاره های استودیو بازی سازی فریاد بی صدا