توضیحات کاره

یک یوز اینترفیس حرفه‌ای با استفاده از قوائد متریال دیزاین, کمی قهوه و adobe xd خلق می‌کنیم.

طراحی کاملا متریال از تمامی ابعاد نظیر آیکن ها ,انیمشین ها, کد های رنگ, فواصل المنت ها یک تجربه استثنایی رو برای کاربران خلق خواهد کرد. Ui شما به شکل کاملا اختصاصی طراحی خواهد شد و Ux کار نیز مورد توجه قرار خواهد گرفت.

 علاوه بر زیبایی کار نیاز است رابط کاربری قابلیت پیاده سازی به وسیله کامپوننت های نیتو و تبدیل پذیری آسان به کد xml را داشته باشد. با توجه به تجربه بالای ما در پیاده سازی رابط کاربری های اندروید (xml) و متریال دیزاین و درک المنت ها و محدودیت های آن, Ui‌ علاوه بر حرفه ای بودن, پیاده سازی آسان و بهینه و بدون نیاز به کدنویسی های پیچیده را خواهد داشت.

 

قیمت طراحی هر صفحه:  50 تا 200 تومان

(مطمئنا نیاز هر کارفرما متفاوت است, قیمت دقیق بعد از بررسی اعلام خواهد شد)

 

ما همیشه بهترین کارمان ارائه می‌دهیم و کیفیت آن را تضمین می‌کنیم. دیزاین به اندازه کافی خوب نیست؟ تمام مبلغ پروژه برگشت داده خواهد شد.*  این بزرگ ترین امتیازی است که یک فریلنسر برای اطمینان از کیفیت کار می تواند ارائه دهد.

(*در صورت سوء استفاده کارفرما از تضمین کیفیت, مانند کپی برداری از دیزاین‌ها در صورت لغو پروژه, شکایت حقوقی تنظیم خواهد شد)

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

فایل دیزاین پروژه (xd.)

فایل تصویری از تمام صفحات پروژه

فایل zip پوشه drawable گرافیک و آیکن های رابط کاربری (برنامه‌نویس دیگر نیازی به export تصاویر دیزاین پروژه نخواهد داشت, تمام منابع تصویری مورد نیاز در این پوشه به صورت مرتب و بهینه سازی شده برای تمام اندازه های صفحه موبایل  قرار دارد)

  مرور جزئیات و ثبت درخواست پروژه اختصاصی

  قیمت پایه  برای  هر صفحه ساده 7 روز 50,000 تومان
  پشتیبانی 7 روزه برای تغییرات   +100,000 تومان
  سایر خدمات اختصاصی (نیازمند بررسی)   توافقی
  ثبت سفارش برای این کاره فقط از طریق پروژه اختصاصی ممکن است.

  سایر کاره های Javad01