توضیحات کاره

امروزه شرکت ها با سرمایه گذاری اندک برای تقویت زیرساخت های it خودشون می تونند هزینه هاشون رو به شدت کاهش بدن و با منابع موجودشون عملکرد خیلی بهتری در رقابت با سایر رقبا داشته باشند. قلب هر کسب و کار فرایندهای اون کسب و کاره به همین دلیل در سالیان اخیر اغلب شرکت های کوچک و بزرگ دنیا فرایندهای خوشون رو شناسایی و با استفاده از نرم افزارهای مدیریت فرایند نظیر BPMS ها اونها رو مکانیزه کردن و فرایندها، اطلاعات و مستندات خودشون رو به صورت یکپارچه در بستر نرم افزار به گردش درمیارن. در ایران نیز در چند سال اخیر توجه اغلب شرکت ها به این موضوع جلب شده و به فکر سرمایه گذاری در این حوزه افتادند اما به دلیل هزینه و زمان بالایی که شرکت های پیمانکار در ازای انجام این نوع پروژه ها طلب می کنند بسیاری از مالکین کسب و کار از این نوع پروژه ها دوری می کنند.

در این کاره شما این فرصت رو دارید که فرایندهای کسب و کارتون رو با هزینه بسیار پایین مکانیزه کنید و یا اگر هنوز تصمیم به انجام پروژه های فرایندی نگرفتید از این طریق یه تستی بکنید. دو تا نکته وجود داره اول اینکه از اونجا که تعداد فرایندهای اصلی هر کسب و کار که باید مکانیزه بشن خیلی زیاد نیست شما از طریق این کاره می تونید با هزینه ای حدود 10% پروژه های شرکتی، فرایندهاتون رو مکانیزه کنید. دوم اینکه اصلا نیازی به خرید نرم افزارهای گرون شرکت ها نیست، با اومدن نرم افزارهای رایگان مدیریت فرایند مثل پروسس میکر و بیزایجی شما با کمک یک تحلیلگر فرایند و با استفاده از کارمندان خودتون به راحتی می تونید فرایندهاتون رو مکانیزه کنید و از صرف هزینه های میلیونی برای این موضوع خودداری کنید. 

مکانیزاسیون فرایندها از سه مرحله اصلی تشکیل شده:

1. شناسایی فرایندها

2. مدلسازی و بهبود فرایندها

3. پیاده سازی فرایند  در نرم افزارهای رایگان مدیریت فرایند نظیر processmaker, Bizagi, JBPM

براین اساس روش کار به این شکله که ما ابتدا یک جلسه آنلاین برگزار می کنیم و شما اطلاعات لازم درارتباط با کسب و کارتون و وضعیت فرایندهاتون به من ارائه می کنید و بر این اساس من راهکار مناسب را برای شناسایی، مدلسازی و بهبود فرایندها خدمت شما ارائه می کنم. در ادامه با توجه به نتیجه جلسه یک فرایند برای شروع انتخاب می شه و من شناسنامه فرایند را برای فرایند مورد نظر تکمیل می کنم. شناسنامه فرایند شامل بخش های مختلفی نظیر عنوان فرایند، هدف فرایند، مالک فرایند، واحد های سازمانی درگیر در فرایند، شرح فرایند، ورودی/خروجی های فرایند، قوانین فرایند، شاخص های کلیدی فرایند و ... می باشد و در حقیقت سند لازم برای مکانیزاسیون فرایندهای شماست.  در ادامه فرایند مورد نظر مطابق با شناسنامه تهیه شده، تو محیط نرم افزار مدلسازی میشه و براساس شاخص های مورد نظر شما مورد بازطراحی و بهبود قرار می گیره. در پایان شما می تونید فایل خروجی که من بهتون میدم رو در نرم افزارهای مدیریت فرایند رایگان ایمپورت کنید و از این به بعد با فرایندهای کاغذی خداحافظی کنید. 

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

1. فایل شناسنامه فرایند

2. فایل فرایند مدلسازی و بهبود داده شده با قابلیت ایمپورت کردن در نرم افزارهای مدیریت فرایند

3. گزارش  پروژه

  توضیح کارشناس تضمین کیفیت «انجام میدم» :

  نمونه هایی از مدل های طراحی شده توسط این کاربلد را مشاهده و بررسی نمایید

  انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

  برای مکانیزاسیون هر فرایند اصلی   در 7 روز
  اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.

  سایر کاربرانی که به این کاره علاقه داشتند، این کاره‌ها را نیز پسندیده‌اند :

  loading

  سایر کاره های تحلیلگر سیستمها و فرایندها