توضیحات کاره

امروزه اکثر کسب  و کارهای کوچک و بزرگ دنیا درک کرده اند که راه حل مشکلات سیستمی و عملکردی آنها از مسیر مکانیزاسیون و بهبود فرایندها می گذرد چرا که استراتژی های سازمان از طریق فرایندهای آن محقق می شود و نتیجتا بهبود عملکرد سازمان وابسته به بهبود عملکرد فرایندهای آن است. برای مکانیزاسیون فرایندها اول باید آنها را مدلسازی نمود تا امکان ورود به نرم افزارهای مدیریت فرایند و پیاده سازی در آنها را داشته باشیم. 

در این کاره شما این شانس را دارید که فرایندهای کسب و کار خودتان را با هزینه و زمان بسیار مناسب و با کیفیت تضمین شده مدلسازی نموده و یا اگر هنوز تصمیم به انجام پروژه های فرایندی نگرفتید از این طریق پا در این مسیر گذاشته و با مدلسازی یک نمونه از فرایندهای سازمان خودتان بفهمید که آیا آمادگی مکانیزاسیون فرایندهای خود را دارید یا خیر.

روش کار به این شکل هست که ما اول یک جلسه آنلاین برگزار می کنیم و شما توضیحات لازم در ارتباط با نیازتان را شرح می دهید و من هم راهکار مناسب جهت مدلسازی فرایندها و مستندات مورد نیاز را تشریح می کنم. سپس شما مستندات فرایندی مورد نیاز شامل شناسنامه فرایند یا سناریوی فرایند  و یا اگر اینها را ندارید یک شرح کامل از فرایند را می نویسید  و برای من ارسال می کنید و من براساس این مستندات، فرایند شما را در نرم افزار های مدلسازی فرایند طراحی و مدلسازی می کنم. هرچقدر مستندات شما کاملتر باشد نیاز به تعاملات در حین انجام پروژه کمتر و دقت  و کیفیت خروجی کار نیز بهتر خواهد بود. همچنین برای اطمینان شما از حفظ اطلاعات کسب و کار خود، یک تعهدنامه حفظ محرمانگی که به امضای اینجانب رسیده است در پایان کار و قبل از دریافت هزینه برای شما ارسال خواهد شد. 

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

فایل فرایند مدلسازی شده با قابلیت ایمپورت کردن در کلیه سیستم های مدیریت فرایند نظیر BPMS ها

  توضیح کارشناس تضمین کیفیت «انجام میدم» :

  نمونه هایی از مدل های طراحی شده توسط این کاربلد را مشاهده و بررسی نمایید

  انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

  برای مدلسازی یک فرایند با پیچیدگی متوسط   در 7 روز
  اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.

  سایر کاربرانی که به این کاره علاقه داشتند، این کاره‌ها را نیز پسندیده‌اند :

  loading